Povezane vesti

Kostreš: Ko ne voli Vojvodinu, ne voli ni Srbiju

Kostreš: Ko ne voli Vojvodinu, ne voli ni Srbiju

Danas 09.05.2023
Liga socijaldemokrata Vojvodine osudila je noćašnji napad na Omladinski centar CK13 i kafe Crni ovan u Novom Sadu. Kako su naveli, prilikom ovog napada, bačena je i zastava Autonomne Pokrajine Vojvodine i tako jasno upućena politička poruka… »
Napad na Crni ovan i CK13 na Dan pobede nad fašizmom

Napad na Crni ovan i CK13 na Dan pobede nad fašizmom

NoviSad.com 09.05.2023
Novi Sad - Omladinski centar CK13 i Crni ovan sinoć su ponovo bili na meti organizovanih napadača. Slučajno ili ne, ovaj napad se dogodio u noći pred obeležavanje 9. maja, Dana pobede nad fašizmom. I CK13 i Crni ovan zastupaju jasne antifašističke… »
Novi Sad: Novi napad na “Crni ovan” i CK13

Novi Sad: Novi napad na “Crni ovan” i CK13

Vreme 09.05.2023
Hronika Napadi su se dogodili u noći pred obeležavanje 9. maja, Dana pobede nad fašizmom, a oba ova novosadska mesta zastupaju jasne antifašističke stavove. Omladinski centar CK13 i "Crni ovan" sinoć su ponovo bili na meti organizovanih napadača… »
FOTO: "Crna kuća" i "Crni ovan" ponovo na meti napadača

FOTO: "Crna kuća" i "Crni ovan" ponovo na meti napadača

Moj Novi Sad 09.05.2023
Ovaj put, mesta na kojima se, između ostalog, okupljaju i novosadski antifašisti, ali i skuplja humanitarna pomoć i kuvaju obroci za ugrožene porodice, napadnuta su u noći između 8. i 9. maja – Dana pobede nad fašizmom. Kako je izjavio Bojan… »
FOTO, VIDEO: Napad na Crni ovan i CK13 na Dan pobede nad fašizmom

FOTO, VIDEO: Napad na Crni ovan i CK13 na Dan pobede nad fašizmom

Radio 021 09.05.2023
Omladinski centar CK13 i Crni ovan sinoć su ponovo bili na meti organizovanih napadača. I CK13 i Crni ovan zastupaju jasne antifašističke stavove i spadaju u malobrojna mesta alternativne kulture u Novom Sadu. Napad se dogodio u noći pred… »

Vesti dana »

Ekolozi pisali EU: Građani Srbije protiv kopanja litijuma

Ekolozi pisali EU: Građani Srbije protiv kopanja litijuma

Glas Amerike pre 7 satijoš 21 povezana
Kraj sage

Kraj sage

B92 pre 10 satijoš 41 povezana
Kurti: Tri uslova sam postavio Vučiću

Kurti: Tri uslova sam postavio Vučiću

Radio 021 pre 2 satajoš 38 povezanih