Povezane vesti

U Novom Pazaru obeležen Dan pobede nad fašizmom

U Novom Pazaru obeležen Dan pobede nad fašizmom

RTV Novi Pazar 09.05.2023
ČITAJ MI Polaganjem venaca na spomen obeležja borcima narodno oslobodilačkog rata u Novom Pazaru obeležen je 9.maj, Dan pobede nad fašizmom. Na ovaj način predstavnici SUBNOR-a podsetili su javnost na stradanja. Podsetili su i na doprinos građana… »
U Novom Sadu polaganjem venaca na Spomen groblju obeležen 9. maj, Dan pobede nad fašizmom

U Novom Sadu polaganjem venaca na Spomen groblju obeležen 9. maj, Dan pobede nad fašizmom

Kurir 09.05.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić položio je vence na Spomen groblje povodom obeležavanja 9. maja, Dana pobede nad fašizmom zajedno sa delegacijom Gradskog odbora SUBNOR-a, Organizacijom Rezervnih vojnih starešina Grada Novog Sada i… »
Položeni venci na Spomenik žrtvama: U Subotici obeležen Dan pobede nad fašizmom (foto)

Položeni venci na Spomenik žrtvama: U Subotici obeležen Dan pobede nad fašizmom (foto)

Večernje novosti 09.05.2023
POLAGANjEM venaca na Spomenik žrtvama fašizma, na Trgu žrtava fašizma, i Spomen-kompleks palim crvenoarmejcima na Pravoslavnom groblju u Dudovoj šumi, u Subotici je danas obeležen Dan pobede nad fašizmom, 9. maj. Foto: Grad Subotica U ime građana… »
Bocan-Harčenko: Mi danas rešavamo iste zadatke kao u Drugom svetskom ratu – i sada ćemo pobediti

Bocan-Harčenko: Mi danas rešavamo iste zadatke kao u Drugom svetskom ratu – i sada ćemo pobediti

Sputnik 09.05.2023
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko rekao je danas, povodom Dana pobede nad fašizmom, da se Evropa i svet nalaze na istom zaokretu kao i četrdesetih godina prošlog veka, i dodao da Rusija danas rešava iste zadatke kao i u Drugom… »

Vesti dana »