Povezane vesti

Šta se tog kobnog jutra dešavalo u ribnikaru Sin poznatog pisca bio u školi dok je dečak ubica pravio krvav pir

Šta se tog kobnog jutra dešavalo u ribnikaru Sin poznatog pisca bio u školi dok je dečak ubica pravio krvav pir

Alo 09.05.2023
Majka stradale Katarine mi je prišla, ta devojčica je s mojim sinom od vrtića, i tešila me. Niko ne može da bude racionalan. Mene interesuje šta je njega zaustavilo. Kako ćemo se oporaviti od tragedije koja nas je zadesila? Šta ćemo i da li ćemo… »
Dečak ubica imao "upucanu ruku", evo šta to znači Sin poznatog pisca bio u školi u momentu masakra! Otkrio sve detalje…

Dečak ubica imao "upucanu ruku", evo šta to znači Sin poznatog pisca bio u školi u momentu masakra! Otkrio sve detalje…

Kurir 09.05.2023
Pisac Dušan Nedeljković, čiji sin ide u sedmi razred osnovne škole "Vladislav Ribnikar", govorio je o masakru koji je potresao Srbiju. Kako ćemo se oporaviti od tragedije koja nas je zadesila? Šta ćemo i da li ćemo naučiti? Možemo li postati… »
Dečak ubica ima "upucanu ruku", evo šta to znači: Sin poznatog pisca ide u Ribnikar - šta se tačno desilo kobnog dana?!

Dečak ubica ima "upucanu ruku", evo šta to znači: Sin poznatog pisca ide u Ribnikar - šta se tačno desilo kobnog dana?!

Mondo 09.05.2023
Pisac Dušan Nedeljković, čiji sin ide u sedmi razred osnovne škole "Vladislav Ribnikar", govorio je o masakru koji je potresao Srbiju. Pisac Dušan Nedeljković, čiji sin ide u sedmi razred osnovne škole "Vladislav Ribnikar", govorio je o masakru… »
Deca su besna, žele samo da mu se osvete: Ispovest pisca Dušana Nedeljkovića, oca dečaka iz škole na Vračaru

Deca su besna, žele samo da mu se osvete: Ispovest pisca Dušana Nedeljkovića, oca dečaka iz škole na Vračaru

Telegraf 09.05.2023
On je naime tokom razgovora sa voditeljkom na televiziji, saznao da je ubijeno osmoro učenika. Kako ćemo se oporaviti od tragedije koja nas je zadesila? Šta ćemo i da li ćemo naučiti? Možemo li postati bolji ljudi i ujediniti se za dobrobit naše… »

Vesti dana »