Povezane vesti

Ubica decenijama hara Evropom: Ubijene su najmanje 22 žene, policija iz 3 evropske zemlje traži pomoć u identifikaciji

Ubica decenijama hara Evropom: Ubijene su najmanje 22 žene, policija iz 3 evropske zemlje traži pomoć u identifikaciji

Kurir 10.05.2023
Interpol je u sredu uputio apel javnosti da pomogne u identifikaciji tela 22 žene ubijene u Nemačkoj, Holandiji i Belgiji u razdoblju od nekoliko decenija i čiji identitet nikada nije utvrđen. Interpol želi da reši te "zaboravljene slučaje"… »
Interpol traži pomoć – godinama pokušava da otkrije identitet 22 ubijene žene

Interpol traži pomoć – godinama pokušava da otkrije identitet 22 ubijene žene

N1 Info 10.05.2023
Interpol je u sredu uputio apel javnosti da pomogne u identifikaciji tela 22 žene ubijene u Nemačkoj, Holandiji i Belgiji u razdoblju od nekoliko decenija i čiji identitet nikada nije utvrđen. Interpol želi da reši te zaboravljene slučaje ubistava… »
Telo žene pronađeno u reci u Amsterdamu pokrenulo akciju Interpola "Identifikuj me": Traže se imena 22 žrtve

Telo žene pronađeno u reci u Amsterdamu pokrenulo akciju Interpola "Identifikuj me": Traže se imena 22 žrtve

Telegraf 10.05.2023
Tela su pronađena u Holandiji, Belgiji i Nemačkoj između 1976. i 2019. godine, a veruje se da je većina žrtava ubijena. Policija u tri evropske zemlje traži pomoć u identifikaciji 22 ubijene žene, čija su imena misterija. Tela su pronađena u… »
Interpol pozvao javnost da pomogne u rješavanju 22 slučaja ubistava žena

Interpol pozvao javnost da pomogne u rješavanju 22 slučaja ubistava žena

Al Jazeera 10.05.2023
Interpol je uputio apel javnosti da pomogne u identifikaciji tijela 22 žene ubijene u Njemačkoj, Nizozemskoj i Belgiji u razdoblju od nekoliko desetljeća i čiji identitet nikada nije utvrđen. Interpol je u srijedu uputio apel javnosti da pomogne u… »
Policija 3 evropske zemlje traži pomoć u identifikaciji 22 žene: Veruju da su ubijene, uključio se i Interpol

Policija 3 evropske zemlje traži pomoć u identifikaciji 22 žene: Veruju da su ubijene, uključio se i Interpol

Telegraf 10.05.2023
Interpol želi da reši te "zaboravljene slučaje" ubistava žena koja su se dogodila pre 10, 20, 30 pa čak i 40 godina te je pokrenuo operaciji naziva "Identifikuj me" Interpol je u sredu uputio apel javnosti da pomogne u identifikaciji tela 22 žene… »

Vesti dana »