Povezane vesti

Suze i jecaji: Maju Marinković Tijana Ajfon teši na sahrani dede: Potresan prizor, zadrugari došli da ga isprate na večni…

Suze i jecaji: Maju Marinković Tijana Ajfon teši na sahrani dede: Potresan prizor, zadrugari došli da ga isprate na večni…

Blic 10.05.2023
Zadrugarka Maja Marinković napustila je rijaliti kako bi dedu ispratila na večni počinak. Nju je po izlasku sačekao otac Radomir Marinković Taki, a Maja nije mogla da sakrije suze zbog gubitka voljenog dede koji joj je bio velika podrška. Na sahranu… »
"Ti znaš šta ja mislim": Maja Marinković se čula sa majkom po izlasku iz "Zadruge", evo šta joj je poručila

"Ti znaš šta ja mislim": Maja Marinković se čula sa majkom po izlasku iz "Zadruge", evo šta joj je poručila

Blic 10.05.2023
Zadrugarka Maja Marinković napustila je rijaliti kako bi dedu ispratila na večni počinak. Nju je po izlasku sačekao otac Radomir Marinković Taki, a njena drugarica Tijana Maksimović poznatija kao Tijana Ajfon je stigla na groblje kako bi joj… »
Maja Marinković napustila zadrugu! Posle smrtnog slučaja se spakovala i izašla - celu noć je tešili zbog gubitka

Maja Marinković napustila zadrugu! Posle smrtnog slučaja se spakovala i izašla - celu noć je tešili zbog gubitka

Mondo 10.05.2023
Maja Marinković je sinoć saznala za smrtni slučaj u porodici, što ju je veoma potreslo, a danas je izašla iz Zadruge. Maja Marinković je sinoć saznala za smrtni slučaj u porodici, što ju je veoma potreslo, a danas je izašla iz Zadruge. Maja… »
Maja Marinković izašla iz zadruge! Starleta sa suzama u očima napustila rijaliti, evo gde se uputila!

Maja Marinković izašla iz zadruge! Starleta sa suzama u očima napustila rijaliti, evo gde se uputila!

Kurir 10.05.2023
Zadrugarki Maji Marinković je umro deda, zbog čega je napustila rijaliti kako bi ga ispratila na večni počinak. Nju je ova tužna vest potresla, kada je saznala plakala je na sav glas, a svi zadrugari su joj prišli da joj pruže utehu. Maja je… »
Maja Marinković napustila Zadrugu! (VIDEO)

Maja Marinković napustila Zadrugu! (VIDEO)

Svet plus 10.05.2023
Maja Marinković napustila Zadrugu! Starleta u suzama izašla napolje, zadrugari joj pomogli da se spremi... Maja će doći da poseti dedin grob, toliko vam mogu reći - bio je kratak Taki. Starleta Maja Marinković napustila je rijaliti "Zadrugu 6"… »
Maja Marinković izašla iz "zadruge": Sa suzama u očima napustila rijaliti

Maja Marinković izašla iz "zadruge": Sa suzama u očima napustila rijaliti

Blic 10.05.2023
Zadrugarki Maji Marinković je umro deda, a ona je sada napustila rijaliti kako bi ga ispratila na večni počinak. Nju je ova tužna vest potresla, kada je saznala plakala je na sav glas, a svi zadrugari su joj prišli da joj pruže utehu. Maja je… »

Vesti dana »