Povezane vesti

Potegao nož na decu u tramvaju?! Ovo je uzrok svađe u Vojvode Stepe (foto, video)

Potegao nož na decu u tramvaju?! Ovo je uzrok svađe u Vojvode Stepe (foto, video)

Kurir 10.05.2023
Policija reagovala jako brzo, došli za par minuta. BEOGRAD - Nepoznata osoba navodno je ugrozila bezbednost petoro dece u Beogradu, kada je ranije danas u toku dana, izvadila nož nakon svađe u tramvaju. Kako se navodi u objavi na stranici Moj_beo_grad… »
Haos u Vojvode Stepe - tuča u tramvaju! Mondo otkriva detalje incidenta, jedna osoba završila u Hitnoj pomoći!

Haos u Vojvode Stepe - tuča u tramvaju! Mondo otkriva detalje incidenta, jedna osoba završila u Hitnoj pomoći!

Mondo 10.05.2023
Jedna osoba završila je u Hitnoj pomoći, dok je druga privedena. Jedna osoba završila je u Hitnoj pomoći, dok je druga privedena. Na društvenim mrežama pojavio se snimak današnjeg incidenta u Ulici Vojvode Stepe u Beogradu. Kako navode očevici… »
Haos u Beogradu: Muškarac pretio tinejdžerima nožem u tramvaju?

Haos u Beogradu: Muškarac pretio tinejdžerima nožem u tramvaju?

Blic 10.05.2023
Nepoznata osoba navodno je ugrozila bezbednost petoro dece u Beogradu, kada je ranije danas u toku dana, izvadio nož nakon svađe u tramvaju. Kako se navodi u objavi na stranici "Moj Beograd rezerva" do incidenta je došlo nakon prepirke u tramvaju… »
Haos u Beogradu: Muškarac pretio tinejdžerima nožem u tramvaju?

Haos u Beogradu: Muškarac pretio tinejdžerima nožem u tramvaju?

Blic 10.05.2023
Nepoznata osoba navodno je ugrozila bezbednost petoro dece u Beogradu, kada je ranije danas u toku dana, izvadio nož nakon svađe u tramvaju. Kako se navodi u objavi na stranici "Moj Beograd rezerva" do incidenta je došlo nakon prepirke u tramvaju… »
Incident u tramvaju na Voždovcu: Pretio tinejdžerima nožem, pa ga bacio kroz prozor? Policija ekspresno stigla

Incident u tramvaju na Voždovcu: Pretio tinejdžerima nožem, pa ga bacio kroz prozor? Policija ekspresno stigla

Telegraf 10.05.2023
"Policija je reagovala jako brzo, manje od 5 minuta im je trebalo da dođe" U Ulici vojvode Stepe zaustavljeni su tramvaji i interveniše policija. Prema navodima koji su objavljeni na IG stranici Moj Beograd Rezerva neko je nožem pretio tinejdžerima… »

Vesti dana »