Povezane vesti

Šok scena! Okršaj u tramvaju na Novom Beogradu! Plavuša sela na stariju ženu, Ne da joj da ustane: "Ja da stojim ne mogu"…

Šok scena! Okršaj u tramvaju na Novom Beogradu! Plavuša sela na stariju ženu, Ne da joj da ustane: "Ja da stojim ne mogu"…

Kurir 10.05.2023
U tramvaju na Novom Beogradu danas se na liniji 13 dogodio incident između dve žene zbog sedišta u prevozu. Naime, na Instagram profilu "Moj_beo_grad" objavljen je šokantan snimak incidenta između devojke i jedne starije gospođe. - Linija 13 danas… »
Plavuša sela na baku, jer je "bole noge"! Osvanuo šok snimak iz tramvaja na Novom Beogradu (video)

Plavuša sela na baku, jer je "bole noge"! Osvanuo šok snimak iz tramvaja na Novom Beogradu (video)

Alo 10.05.2023
Osvanuo je sraman i šokantan snimak snimak koji je zabeležila kamera danas na Novom beogradu. "Linija 13 danas na Novom Beogradu oko 16:47. Devojka sela na baku i čekala da ustane, jer je kaže “bole noge” - stoji u opisnu snimka koji je objavljen… »
Devojka sela gospođi u krilo jer su je "bolele noge": Nesvakidašnja svađa u beogradskom tramvaju

Devojka sela gospođi u krilo jer su je "bolele noge": Nesvakidašnja svađa u beogradskom tramvaju

Telegraf 10.05.2023
Na liniji 13 danas na Novom Beogradu u 16.47 časova devojka je sela u krilo jedne žene koja je, kako je rekla, bole noge. Nesvakidašnja scena odiglara se danas u tramvaju 13 na Novom Beogradu kada je devojka sela u krilo jednoj ženi jer je kako kaže… »
Šok snimak iz beogradskog tramvaja, devojka sela ženi u krilo: "bole me noge!" Ljudi zgroženi - Bože, ovo je sramota!

Šok snimak iz beogradskog tramvaja, devojka sela ženi u krilo: "bole me noge!" Ljudi zgroženi - Bože, ovo je sramota!

Mondo 10.05.2023
Devojka je u tramvaju u Beogradu sela jednoj gospođi u krilo i nije htela da ustane. Devojka je u tramvaju u Beogradu sela jednoj gospođi u krilo i nije htela da ustane. Snimak iz Beograda koji je osvanuo na društvenim mrežama je sve šokirao. Kako se… »
Nezapamćena scena na liniji 13: Plavuša sela na ženu i neće da ustane - Ja da stojim nemam snage i nije mi dobro (video)

Nezapamćena scena na liniji 13: Plavuša sela na ženu i neće da ustane - Ja da stojim nemam snage i nije mi dobro (video)

Večernje novosti 10.05.2023
NA Novom Beogradu se danas na liniji 13 dogodio neprijatna scena između dve žene u tramvaju zbog sedišta u prevozu. Printskrin Instagram/moj_beo_grad_ Naime, na Instagram profilu "Moj_beo_grad" objavljen je šokantan snimak na kom se vidi plavuša koja… »

Vesti dana »