Povezane vesti
Konzervativni pokret Naši nastavlja sa deljenjem letaka sa pretećim sadržajem
Danas 10.05.2023
U ulaz zgrade redakcije Danasa oko podneva ubačeno je više od 20 letaka na kojima su fotografije pojedinih lidera opozicije, zatim Franje Tuđmana, Alije Izetbegovića, uz logo Danasa, N1 i Nove S i natpis “Peta kolona”. Sporni letak potpisan je sa… »
UNS: Neprihvatljivo uznemiravanje novinara ubacivanjem letaka ispred redakcije Danasa
Danas 10.05.2023
Udruženje novinara Srbije (UNS) saopštilo je danas da osuđuje ubacivanje letaka sa likom Alije Izetbegovića, Franja Tuđmana, opozicionih lidera i logom Danasa, N1 i Nove S u zgradu redakcije dnevnog lista Danas. UNS podseća da je novembra prošle godine… »
Vesti dana »
Požari u Srbiji: Stabilizacija u Deliblatskoj peščari i borba na Stolovima
Naslovi.ai pre 18 minutajoš 56 povezanih
U Srbiji od groznice Zapadnog Nila obolelo 11 ljudi, pet više nego prethodne sedmice
Beta pre 1 satjoš 28 povezanih
Fiskalni savet ocenjuje rebalans budžeta: Deficit se neopravdano povećava za 59 milijardi dinara, neka krupna davanja bez objašnjenja
Danas pre 3 satajoš 33 povezane
Počela vanredna sednica Skupštine Srbije sa rebalansom budžeta na dnevnom redu
Naslovi.ai pre 48 minutajoš 55 povezanih
Indi ponovo udarila na Editu?! Podelila oštru objavu, pa usijala mreže: "Nemoguće je popraviti odnos..."
Telegraf pre 58 minutajoš 24 povezane

