Povezane vesti

Skuvala kaficu drugaricama pa ih pozvala da im saopšti srećne vesti: Mi smo se pomirili! Đuričićeva presrećna: Svaka bi…

Skuvala kaficu drugaricama pa ih pozvala da im saopšti srećne vesti: Mi smo se pomirili! Đuričićeva presrećna: Svaka bi…

Kurir 11.05.2023
Anđela Đuričić pozvala je Milicu Veselinović i Šarmen Soraju Leoni Altman u goste u izolaciju pa im otkrila da se pomirila sa Zvezdanom Slavnićem. Ona ne zna Šarmen, mi smo u vezi dva dana, pomirili smo se. Znate vas dve, Aleks, Matora, Anita… »
Zvanično potvrdili vezu: Nakon prevare sa Majom Marinković, Zvezdan se vratio Anđeli: "pomirili smo se"

Zvanično potvrdili vezu: Nakon prevare sa Majom Marinković, Zvezdan se vratio Anđeli: "pomirili smo se"

Blic 11.05.2023
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić zvanično su potvrdili vezu nakon pomirenja i njegove prevare sa Majom Marinković. Naime, Anđela Đuričić pozvala je Milicu Veselinović i Šarmen Soraju Leoni Altman u goste u izolaciju da proćaskaju o njenom… »
Anđela postavila ultimatum Zvezdanu: Nije mogao da veruje šta čuje! Dobila od njega hladan tuš (video)

Anđela postavila ultimatum Zvezdanu: Nije mogao da veruje šta čuje! Dobila od njega hladan tuš (video)

Blic 10.05.2023
Zvezdan Slavnić trudio se danas da ubedi Anđelu Đuričić da neće više nikad imati ništa emotivno sa Majom Marinković, ali da će tokom emisija morati da komunicira sa njom. On je istakao da će im se verovatno dešavati da dobijaju pitanja, kao i… »
Zvezdan žestoko spustio Anđelu: "Kako to misliš da smo se pomirili i da smo u vezi", evo kako mu je odgovorila - ostavio je…

Zvezdan žestoko spustio Anđelu: "Kako to misliš da smo se pomirili i da smo u vezi", evo kako mu je odgovorila - ostavio je…

Blic 10.05.2023
Anđela Đuričić se nedavno pomirila sa Zvezdanom Slavnićem nakon niza skandala između njih dvoje, a, po svemu sudeći, on ne smatra nju svojom devojkom. - Ljudi ne znaju šta se dešava - kazala je Anđela Đuričić. - Ne znamo ni mi šta se dešava… »

Vesti dana »