Povezane vesti

Ova srpska pevačica je prva ugradila silikone! Suzana Mančić je razotkrila: U Nemačkoj je uradila operaciju, bila sam…

Ova srpska pevačica je prva ugradila silikone! Suzana Mančić je razotkrila: U Nemačkoj je uradila operaciju, bila sam…

Kurir 11.05.2023
Voditeljka Suzana Mačić jednom prilikom je otrila da je pevačica Zorica Brunclik prva pevačica u Srbiji koja je uradila silikone u grudi. - Od naših pevačica, Zorica je prva imala silikone. Bile smo zajedno na turneji i ja sam je, oduševljena… »
Od naših pevačica je ona prva imala silikone! Suzana Mančić razotkrila folkerku - Zato su moje odlične i posle 30 godina

Od naših pevačica je ona prva imala silikone! Suzana Mančić razotkrila folkerku - Zato su moje odlične i posle 30 godina

Mondo 11.05.2023
Suzana Mančić je bila oduševljena njenim grudima, pa je kod istog doktora i sama otišla da uveća grudi kojima je zadovoljna i posle tri decenije. Suzana Mančić je bila oduševljena njenim grudima, pa je kod istog doktora i sama otišla da uveća… »
Ova srpska pevačica je prva stavila silikone u grudi, razotkrila je voditeljka: "u Nemačkoj je uradila intervenciju"

Ova srpska pevačica je prva stavila silikone u grudi, razotkrila je voditeljka: "u Nemačkoj je uradila intervenciju"

Blic 11.05.2023
Dame sa domaće javne scene ulažu neverovatne sume novca u svoj izgled, te neretko pričaju o estetskim intervencijama koje su imale na sebi. Voditeljka Suzana Mačić jednom prilikom je otrila da je pevačica Zorica Brunclik prva pevačica u Srbiji koja… »

Vesti dana »