Povezane vesti

„Vujadinov i moj brak nije savršen“: Mirka Vasiljević progovorila o nesporazumima sa suprugom

„Vujadinov i moj brak nije savršen“: Mirka Vasiljević progovorila o nesporazumima sa suprugom

Nova 11.05.2023
Popularna glumica Mirka Vasiljević pored glumačke karijere posvećena je porodičnom životu. Mirka Vasiljević već godinama uživa u braku sa fudbalerom Vujadinom Savićem, a kako je u više navrata istakla, deca su joj prioritet u životu. „Imate… »
Imaju četvoro dece, a SAD progovorila o nesporazumima: Mirka Vasiljević o braku sa Vujadinom Savićem: " Kad čovek nešto…

Imaju četvoro dece, a SAD progovorila o nesporazumima: Mirka Vasiljević o braku sa Vujadinom Savićem: " Kad čovek nešto…

Blic 11.05.2023
Glumica Mirka Vasiljević koja sa Vujadinom Savićem ima četvoro dece, progovorila je o njihovom vaspitanju, braku sa fudbalerom, ali i nesporazumima. - Imate njihove obaveze i deca su prioritet. Prvo se sve oko njih uradi, pa ako ostane vremena za vas… »
"Vujadinov i moj brak nije savršen" Mirka Vasiljević o nesporazumima sa suprugom: Kad čovek nešto stvarno želi, on…

"Vujadinov i moj brak nije savršen" Mirka Vasiljević o nesporazumima sa suprugom: Kad čovek nešto stvarno želi, on…

Kurir 11.05.2023
Mirka Vasiljević uspešna je glumica, ali i supruga, kao i posvećena i brižna majka kojoj su deca apsolutni prioritet. - Imate njihove obaveze i oni su prioritet. Prvo se sve oko njih uradi, pa ako ostane vremena za vas super. Onda imate životne… »

Vesti dana »