Povezane vesti

Najodvratnija izjava Aleksandra Šapića do sada: „Srbija ima novca da sahrani svoju decu“

Najodvratnija izjava Aleksandra Šapića do sada: „Srbija ima novca da sahrani svoju decu“

Nova 11.05.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da začuđen što se svi pitaju gde je on. Objasnio je da je nakon dva masovna ubista, koja su se desila u dva uzastopna dana u Beogradu, saučešće žrtvama nastradalih porodica izajvio istog dana, a… »
Aleksandar Šapić: Srbija ima novca da sahrani svoju decu

Aleksandar Šapić: Srbija ima novca da sahrani svoju decu

Vreme 11.05.2023
Tragedija u "Ribnikaru" Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da začuđen što se svi pitaju gde je on. Objasnio je da je nakon dva masovna ubista, koja su se desila u dva uzastopna dana u Beogradu, saučešće žrtvama nastradalih… »
Šapić: Postoje stvari koje su iznad politike i rejtinga

Šapić: Postoje stvari koje su iznad politike i rejtinga

Dnevnik 11.05.2023
BEOGRAD: Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić objasnio je danas povodom kritika da se nije pojavljivao u javnosti posle tragedije u OŠ" Vladislav Ribnikar" da postoje momenti kada mora da se stane i da postoji nešto što je iznad svakog rejtinga… »
'Gde je Šapić': Došao sam iz inostranstva čim sam mogao

'Gde je Šapić': Došao sam iz inostranstva čim sam mogao

Novi magazin 11.05.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da je istog dana kada se desila tragedija u osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" izjavio saučešće porodicama ubijene dece i poručio im da će Grad pomoći na svaki mogući način. On je… »
Šapić: Srbija nije bogata, ali ima novca da sahrani svoju decu

Šapić: Srbija nije bogata, ali ima novca da sahrani svoju decu

Radio 021 11.05.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da mu se godinu dana trese fotelja svaki dan i da ne zna više odakle ga ruše. "Nisam još ni postao gradonačelnik a već su najavljeni sledeći izbori. Pa šta, mogu da me smene kad hoće i ovi moji… »
Šapić objasnio zašto nije bio na mestu tragedije na Vračaru

Šapić objasnio zašto nije bio na mestu tragedije na Vračaru

Danas 11.05.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da mu se godinu dana trese fotelja svaki dan i da ne zna više odakle ga ruše. „Nisam još ni postao gradonačelnik a već su najavljeni sledeći izbori. Pa šta, mogu da me smene kad hoće i ovi… »
Gradonačelnik Šapić: Postoje stvari koje su iznad svakog rejtinga i politike

Gradonačelnik Šapić: Postoje stvari koje su iznad svakog rejtinga i politike

Telegraf 11.05.2023
"Na pitanje: Gde je Šapić, šta je trebalo da uradim? Da trčim po televizijama, da se slikam, da idem da pričam kako sam mnogo tužan?" "Postoje momenti kada morate da stanete, nešto što je iznad svakog rejtinga, svake popularnosti, svake političke… »
„Svi se pitaju gde sam“: Šapić objasnio zašto nije bio na mestu tragedije

„Svi se pitaju gde sam“: Šapić objasnio zašto nije bio na mestu tragedije

N1 Info 11.05.2023
"Bio sam sa ženom i decom, moja žena godinama živi u inostranstvu, nije želela da bude ovde dokle god se bavim politikom. Mogao sam da se razvedem, tad bi decu viđao još manje. Išao sam za prvomajske praznike tamo. Moja deca manje više rastu bez… »
Sramna Šapićeva izjava: Prvi put se oglasio posle tragedije i uvredio sve

Sramna Šapićeva izjava: Prvi put se oglasio posle tragedije i uvredio sve

Nova 11.05.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da mu se godinu dana trese fotelja svaki dan i da ne zna više odakle ga ruše. „Nisam još ni postao gradonačelnik a već su najavljeni sledeći izbori. Pa šta, mogu da me smene kad hoće i ovi… »
Šapić: Godinu dana mi se trese fotelja svaki dan, ne znam više odakle me ruše

Šapić: Godinu dana mi se trese fotelja svaki dan, ne znam više odakle me ruše

Radio sto plus 11.05.2023
“Nisam još ni postao gradonačelnik a već su najavljeni sledeći izbori. Pa šta, mogu da me smene kad hoće i ovi moji i ovi koji nisu moji. Hoće li mi pasti kruna sa glave – neće”, rekao je Šapić za TV Hepi. Međutim, kako je naveo, to ga… »
Šapić: Godinu dana mi se trese fotelja svaki dan, ne znam više odakle me ruše

Šapić: Godinu dana mi se trese fotelja svaki dan, ne znam više odakle me ruše

Insajder 11.05.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da mu se godinu dana trese fotelja svaki dan i da ne zna više odakle ga ruše. "Nisam još ni postao gradonačelnik a već su najavljeni sledeći izbori. Pa šta, mogu da me smene kad hoće i ovi moji… »
Šapić: Godinu dana mi se trese fotelja svaki dan, ne znam više odakle me ruše

Šapić: Godinu dana mi se trese fotelja svaki dan, ne znam više odakle me ruše

Beta 11.05.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da mu se godinu dana trese fotelja svaki dan i da ne zna više odakle ga ruše. "Nisam još ni postao gradonačelnik a već su najavljeni sledeći izbori. Pa šta, mogu da me smene kad hoće i… »

Vesti dana »