Povezane vesti

Platila za pesmu, došla i stavila mi jezik u uvo! Pevač otkrio kakve ludosti mu traže za bakšiš - Uradio sam i to!

Platila za pesmu, došla i stavila mi jezik u uvo! Pevač otkrio kakve ludosti mu traže za bakšiš - Uradio sam i to!

Mondo 11.05.2023
Zvezda Granda, pevač Sanel Smolo, danas ima pune ruke posla i često radi s Draganom Stojkovićem Bosancem, a za bakšiš još jedino nije pio iz cipele. Zvezda Granda, pevač Sanel Smolo, danas ima pune ruke posla i često radi s Draganom Stojkovićem… »
Pevač otkrio pozadinu velikog bakšiša! Jedna žena ga ljubila i stavila mu jezik u uvo, a drugi mu tražili još…

Pevač otkrio pozadinu velikog bakšiša! Jedna žena ga ljubila i stavila mu jezik u uvo, a drugi mu tražili još…

Kurir 11.05.2023
Nekadađnjeg učesnika „Zvezde Granda“, Sanela Smola, publika je upamtila kao miljenika Dragana Stojkovića Bosanca sa kojim redovno ide na turneje i uveseljava ljude širom sveta. Bosanac je tada istakao da nema boljeg kandidata koji je zapevao u… »
"Poljubila me i stavila jezik u uvo": Pevač otkrio najveće poniženje zbog bakšiša: "Tražili su mi da se popnem na šank i…

"Poljubila me i stavila jezik u uvo": Pevač otkrio najveće poniženje zbog bakšiša: "Tražili su mi da se popnem na šank i…

Blic 11.05.2023
Nekadađnjeg učesnika „Zvezde Granda“, Sanela Smola, publika je upamtila kao miljenika Dragana Stojkovića Bosanca sa kojim redovno ide na turneje i uveseljava ljude širom sveta. Naime, Bosanac je tada istakao da nema boljeg kandidata koji je… »

Vesti dana »