Povezane vesti
Đedović: U pripremi projekat izgradnje naftovoda od Novog Sada do Mađarske
Radio 021 11.05.2023
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović izjavila je da je Srbiji važna diverzifikacija snabdevanja naftom i da je uveliko u pripremi projekat izgradnje naftovoda od Novog sada do Mađarske. Ona je razgovarala sa vršiocem dužnosti direktora… »
Đedović: U pripremi projekat izgradnje naftovoda od Novog Sada do Mađarske
N1 Info 11.05.2023
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović izjavila je danas da je Srbiji važna diverzifikacija snabdevanja naftom i da je uveliko u pripremi projekat izgradnje naftovoda od Novog sada do Mađarske. Ona je razgovarala sa vršiocem dužnosti… »
Đedović: Uveliko pripremamo projekat izgradnje naftovoda od Novog Sada do Mađarske
Moj Novi Sad 11.05.2023
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović razgovarala je danas sa v.d. direktora "Transnafta AD Pančevo" Bogdanom Kuzmanovićem o projektu izgradnje naftovoda od Novog Sada do Mađarske koji će Srbiju povezati na naftovod "Družba" i unaprediti… »
Vesti dana »

Obezbeđenje preseklo lance na vratima Rektorata u Kragujevcu, unutra ostali studenti
Danas pre 1 satjoš 27 povezanih

Pucnjava u Dalasu u objektu Službe za imigraciju, napadač mrtav
BBC News pre 41 minutajoš 21 povezana

Napadnuti brodovi koji prevoze humanitarnu pomoć za Gazu; Italija osudila napad na flotilu, šalje mornaricu u pomoć
RTV pre 4 satijoš 3 povezane