Povezane vesti

"Brinem se da se to ne desi i u mojoj školi": Deca u sastavima otkrila bol i strah nakon tragedije na Vračaru

"Brinem se da se to ne desi i u mojoj školi": Deca u sastavima otkrila bol i strah nakon tragedije na Vračaru

Telegraf 11.05.2023
Sastav je objavila mama devetogodišnje devojčice. Neki osnovci dobili su ovih dana od svojih učitelja da na času napišu sastav. Verovatno i kao način da kažu svoje mišljenje o masakru koji se desio u školi na Vračaru. Način da mi ostali… »
"Tužna sam, brinem da se to ne desi u mojoj školi, a brine me i član porodice": Devojčica pisala sastav o masakru, ovo boli

"Tužna sam, brinem da se to ne desi u mojoj školi, a brine me i član porodice": Devojčica pisala sastav o masakru, ovo boli

Kurir 11.05.2023
Od masakra u Osnovnoj školi “ Vladislav Ribnikar” prošlo je osam dana, a u mnogim školama fokus nije na nastavi, već radu sa decom u prevazilaženju trauma koje deca imaju. Neka đaci se boje da se ista stvar ne dogodi u školama, a od toga… »
Stigli smo dotle da se deca plaše za živote! Reči devojčice (9) potresle Srbiju - Bojim se da se ne desi u mojoj školi

Stigli smo dotle da se deca plaše za živote! Reči devojčice (9) potresle Srbiju - Bojim se da se ne desi u mojoj školi

Mondo 11.05.2023
Čini se da brojna deca širom Srbije strahuju da bi masakr mogao da se dogodi i u njihovoj školi. Čini se da brojna deca širom Srbije strahuju da bi masakr mogao da se dogodi i u njihovoj školi. Masakr u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru u… »

Vesti dana »