Povezane vesti

Izvinio se čovek koji je mislio da Jokić nije MVP: On je jedan od najvećih svih vremena

Izvinio se čovek koji je mislio da Jokić nije MVP: On je jedan od najvećih svih vremena

Politika 12.05.2023
Za najkorisnijeg igrača regularne sezone ove godine je proglašen centar Filadelfija seventisiksersa Džoel Embid, dok je srpski košarkaš Nikola Jokić trku završio na drugom mestu. Pravo glasa u odabiru MVP-ja NBA lige imaju novinari koji rade kao… »
Mark Džekson se izvinio jer nije izabrao Jokića - Nikolu baš briga, na redu plivanje!?

Mark Džekson se izvinio jer nije izabrao Jokića - Nikolu baš briga, na redu plivanje!?

Sportske.net 12.05.2023
Mark Džekson je priznao grešku, nakon što nije Jokića uvrstio u MVP kandidate, zbog čega ga je Čarls Barkli nazvao idiotom. "Pogrešio sam sa glasanjem, izvinjavam se Denveru i Jokiću. On nije jedii legitimno MVP kandidat koji je zaslužio moj… »
„Postoji jedna budala…“: Čarls Barkli o tome što Nikola Jokić nije MVP (VIDEO)

„Postoji jedna budala…“: Čarls Barkli o tome što Nikola Jokić nije MVP (VIDEO)

Danas 12.05.2023
Mnogo prašine podiglo se oko činjenice da Mark Džekson, nekadašnji NBA plejmejker i trener, nije stavio Nikolu Jokića na jedno od prvih pet mesta kada je glasao za najboljeg igrača lige u sezoni 2022/2023. Bila je to jedna od medijski… »
Barkli o izostavljanju Jokića: Postoji jedna budala…

Barkli o izostavljanju Jokića: Postoji jedna budala…

Sport klub 12.05.2023
Mnogo prašine podiglo se oko činjenice da Mark Džekson, nekadašnji NBA plejmejker i trener, nije stavio Nikolu Jokića na jedno od prvih pet mesta kada je glasao za najboljeg igrača lige u sezoni 2022/2023. Bila je to jedna od medijski… »
Barkli o izostavljanju Jokića: Postoji jedna budala…

Barkli o izostavljanju Jokića: Postoji jedna budala…

Sport klub 12.05.2023
Mnogo prašine podiglo se oko činjenice da Mark Džekson, nekadašnji NBA plejmejker i trener, nije stavio Nikolu Jokića na jedno od prvih pet mesta kada je glasao za najboljeg igrača lige u sezoni 2022/2023. Pročitaj više Komentari Vaš komentar Ime… »
„Još jednom se izvinjavam, napravio sam grešku“: Džekson se izvinio Jokiću

„Još jednom se izvinjavam, napravio sam grešku“: Džekson se izvinio Jokiću

Danas 12.05.2023
Nekadašnji NBA plejmejker i trener Mark Džekson već dugo radi u medijima i bio je član panela koji je glasao za najkorisnijeg igrača sezone 2022/2023. Javnost se uskomešala kada je postalo jasno da Džekson nije uvrstio Nikolu Jokića na spisak… »
VIDEO Sramno opravdanje, pa izvinjenje: Rugala mu se Amerika jer nije dao glas Jokiću, sad pristao na najradikalniju kaznu

VIDEO Sramno opravdanje, pa izvinjenje: Rugala mu se Amerika jer nije dao glas Jokiću, sad pristao na najradikalniju kaznu

Nova 12.05.2023
Samo jedan novinar nije smatrao da je Nikola Jokić jedan od pet najboljih igrača u NBA ligi (doduše, i sama liga ga je stavila u drugu petorku, ali smo saznali to tek kasnije). Jedino jedan čovek nije dao nijedan jedini bod Jokiću u borbi za MVP… »
Džekson se izvinjava: Moja greška, Jokić je velikan!

Džekson se izvinjava: Moja greška, Jokić je velikan!

Sport klub 12.05.2023
Nekadašnji NBA plejmejker i trener Mark Džekson već dugo radi u medijima i bio je član panela koji je glasao za najkorisnijeg igrača sezone 2022/2023. Javnost se uskomešala kada je postalo jasno da Džekson nije uvrstio Nikolu Jokića na spisak… »
Džekson se izvinjava: Moja greška, Jokić je velikan!

Džekson se izvinjava: Moja greška, Jokić je velikan!

Sport klub 12.05.2023
Nekadašnji NBA plejmejker i trener Mark Džekson već dugo radi u medijima i bio je član panela koji je glasao za najkorisnijeg igrača sezone 2022/2023. Javnost se uskomešala kada je postalo jasno da Džekson nije uvrstio Nikolu Jokića na spisak… »
Nikola izvini, pogrešio sam: Osramoćeni Mark Džekson se izvinio srpskom asu zbog glasanja

Nikola izvini, pogrešio sam: Osramoćeni Mark Džekson se izvinio srpskom asu zbog glasanja

Euronews 12.05.2023
Mark Džekson, nekadašnji NBA as, a jednu sezonu i igrač Denvera, došao je na stub srama u Americi kada se saznalo da konsultat ESPN-a jedini od 100 glasača nije na spisak od pet najboljih igrača sezone (Embid, Adetokunbo, Tejtum, Gildžis… »
Nikola, izvini, pogrešio sam! Napravio neverovatnu glupost, pa se pravdao: "Ako hoćete da mi oduzmete glas, slobodno..."

Nikola, izvini, pogrešio sam! Napravio neverovatnu glupost, pa se pravdao: "Ako hoćete da mi oduzmete glas, slobodno..."

Mondo 12.05.2023
Mark Džekson se izvinio Nikoli Jokić zbog gluposti koju je napravio. Mark Džekson se izvinio Nikoli Jokić zbog gluposti koju je napravio. Nikola Jokić briljira u NBA ligi, osvojio je dve MVP nagrade, bio u konkurenciji za treću uzastopnu, ali je ona… »

Vesti dana »