Povezane vesti

Zločin kod Mladenovca: "Sve i dalje stoji" - Dubona i Malo Orašje, sedam dana posle tragedije

Zločin kod Mladenovca: "Sve i dalje stoji" - Dubona i Malo Orašje, sedam dana posle tragedije

Radio 021 12.05.2023
Nedelju dana posle dva masovna ubistva, meštani i dalje odaju počast nastradalima i mole se za zdravlje ranjenih. Već sedam dana, meštani sela u okolini Mladenovca svakodnevno ponavljaju molitve za ranjene i pominju mrtve. U masovnoj pucnjavi u Malom… »
Zločin kod Mladenovca: „Sve i dalje stoji“ - Dubona i Malo Orašje, sedam dana posle tragedije

Zločin kod Mladenovca: „Sve i dalje stoji“ - Dubona i Malo Orašje, sedam dana posle tragedije

Južne vesti 12.05.2023
BBC/Jovana Georgievski Nadomak Malog Orašja, i sedam dana posle tragične pucnjave nalaze se tragovi đurđevdanske proslave koju je prekinuo naoružani napadač Već sedam dana, meštani sela u okolini Mladenovca svakodnevno ponavljaju molitve za… »
Dva masovna ubistva koja su potresla Srbiju: Igra smrti

Dva masovna ubistva koja su potresla Srbiju: Igra smrti

Novi magazin 12.05.2023
I nedelju dana posle maskara u OŠ „Vladislav Ribnikar“ u Beogradu, a pet dana posle druge tragedije – ili zločina, termin ne menja suštinu – u kojoj je u Duboni i Malom Orašju ubijeno osmoro mladih ljudi, roje se pitanja bez adekvatnih… »
Naoružan upao u školu, nastavnik skočio na njega: Slavoljub je goloruk krenuo na napadača da zaštiti đake u napadu pre 4…

Naoružan upao u školu, nastavnik skočio na njega: Slavoljub je goloruk krenuo na napadača da zaštiti đake u napadu pre 4…

Kurir 12.05.2023
U masakru u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" učenik ove škole ubio je devet odoba, prvo je upucao čuvara D. V. (51) koji ga je zaustavio, a onda nastavio svoj krvavi pir u kome je ubijeno još 8 učenika, a ranjeno još pet i jedna nastavnica. Ovo… »
Zločin kod Mladenovca: „Sve i dalje stoji“ - Dubona i Malo Orašje, sedam dana posle tragedije

Zločin kod Mladenovca: „Sve i dalje stoji“ - Dubona i Malo Orašje, sedam dana posle tragedije

BBC News 12.05.2023
Nedelju dana posle dva masovna ubistva, meštani i dalje odaju počast nastradalima i mole se za zdravlje ranjenih. Već sedam dana, meštani sela u okolini Mladenovca svakodnevno ponavljaju molitve za ranjene i pominju mrtve. U masovnoj pucnjavi u Malom… »
"Gledate kako ih ubija, a ne možete ništa"! Svedok masakra u Mladenovcu: "Sledila mi se krv u žilama kad sam video..."

"Gledate kako ih ubija, a ne možete ništa"! Svedok masakra u Mladenovcu: "Sledila mi se krv u žilama kad sam video..."

Mondo 12.05.2023
Dragan Pavlović, svedok masakra u Mladenovcu koji se dogodio u noći 4. maja kada je stradalo osam osoba, a ranjeno 14, opisao je detalje višestrukog ubistva koje je potreslo Srbiju. Dragan Pavlović, svedok masakra u Mladenovcu koji se dogodio u noći… »
"Gledate kako ih ubija, a ne možete ništa" Svedok krvavog pira u Mladenovcu: Čujem jauke te jadne dece, kajem se što nisam…

"Gledate kako ih ubija, a ne možete ništa" Svedok krvavog pira u Mladenovcu: Čujem jauke te jadne dece, kajem se što nisam…

Kurir 12.05.2023
Ovakvog scenarija nema ni u najstrašnijim filmovima - govore meštani sela Dubona u kojem se tokom noći četvrtak na petak dogodio krvavi masakr u Srbiji. Pomahnitali 21-godišnjak U.B. hladnokrvno je ubio osmoro mladih ljudi između 15 i 25 godina… »
Zločin kod Mladenovca: „Sve i dalje stoji“ – Dubona i Malo Orašje, sedam dana posle tragedije

Zločin kod Mladenovca: „Sve i dalje stoji“ – Dubona i Malo Orašje, sedam dana posle tragedije

Danas 12.05.2023
Već sedam dana, meštani sela u okolini Mladenovca svakodnevno ponavljaju molitve za ranjene i pominju mrtve. U masovnoj pucnjavi u Malom Orašju i Duboni, na oko 60 kilometara od Beograda, u noći između 4. i 5. maja ubijeno je osam, a ranjeno 14… »
Meštani strahuju od krvne osvete, jedna devojčica se čudom spasila! Policija patrolira selima, svi u šoku zbog masakra!

Meštani strahuju od krvne osvete, jedna devojčica se čudom spasila! Policija patrolira selima, svi u šoku zbog masakra!

Mondo 12.05.2023
Meštani sela Dubone u kojem se dogodio masakr u noći 4. maja navode da svi žive u strahu i strahuju od krvne osvete. Meštani sela Dubone u kojem se dogodio masakr u noći 4. maja navode da svi žive u strahu i strahuju od krvne osvete. U.B. (20) je… »
Mladenovac: Iz smederevske bolnice otpušteni svi povređeni

Mladenovac: Iz smederevske bolnice otpušteni svi povređeni

Danas 12.05.2023
Tamni trag osušene krvi na betonskoj stazi kojom đaci idu u školu u Duboni vodi do nestvarno tihog dvorišta u mirnom selu kod Mladenovca, oko 60 kilometara od Beograda. Obično bi teško bilo naći mesto za sedenje na dve klupe oko drvenog stola u… »
"Čujem jauke te jadne dece": Svedok ubilačkog pohoda u Mladenovcu: Zašto nisam vrištao da mu skrenem pažnju da puca na…

"Čujem jauke te jadne dece": Svedok ubilačkog pohoda u Mladenovcu: Zašto nisam vrištao da mu skrenem pažnju da puca na…

Blic 12.05.2023
Ovakvog scenarija nema ni u najstrašnijim filmovima - govore nam meštani sela Dubona u kojem se tokom noći četvrtak na petak dogodio novi krvavi masakr u Srbiji. Pomahnitali 21-godišnjak Uroš B. hladnokrvno je ubio osmoro mladih ljudi između 15 i… »
Monstrum otkrio pravi motiv masakra: Tužiocu detaljno opisao zašto je krenuo u krvavi pohod po selima kod Mladenovca

Monstrum otkrio pravi motiv masakra: Tužiocu detaljno opisao zašto je krenuo u krvavi pohod po selima kod Mladenovca

Kurir 12.05.2023
U. B. (20) koji je izvršio krvavi pir u selima kod Mladenovca u kojem je ubio osmoro ljudi, a ranio 15, navodno je otkrio je šta je bio njegov motiv za ovaj monstruozni zločin. Kako se saznaje, on je pokušao da opravda masakr koji je počinio, tako… »
"Ja sam pravoslavac, Srbin, hrišćanin"! Ubica iz Mladenovca otkrio motiv masakra: "Stvarali su zaveru protiv mene"

"Ja sam pravoslavac, Srbin, hrišćanin"! Ubica iz Mladenovca otkrio motiv masakra: "Stvarali su zaveru protiv mene"

Mondo 12.05.2023
U.B. (20) koji je osumnjičen za masakr u Mladenovcu u kojem je stradalo osam osoba, otkrio je motiv počinjenog zločina. U.B. (20) koji je osumnjičen za masakr u Mladenovcu u kojem je stradalo osam osoba, otkrio je motiv počinjenog zločina. U.B. (20)… »
Sa puškom upao u školu, goloruk nastavnik skočio na njega: Slavoljub hteo da spase đake, a onda odjeknula 2 pucnja

Sa puškom upao u školu, goloruk nastavnik skočio na njega: Slavoljub hteo da spase đake, a onda odjeknula 2 pucnja

Mondo 12.05.2023
Naoružani napadač upao je pre četiri godine u srednju školu u Velikoj Plani, a kada je nastavnik pokušao da ga zaustavi, otvorio je paljbu. Naoružani napadač upao je pre četiri godine u srednju školu u Velikoj Plani, a kada je nastavnik pokušao… »
"Stvarali su zaveru protiv mene": Uroš Blažić otkrio motive svog krvavog pira, sramno se pravdao, pa ispričao i detalje iz…

"Stvarali su zaveru protiv mene": Uroš Blažić otkrio motive svog krvavog pira, sramno se pravdao, pa ispričao i detalje iz…

Blic 12.05.2023
Uroš Blažić (20) koji je izvršio krvavi pir u selima kod Mladenovca u kojem je ubio osmoro ljudi, a ranio 15, otkrio je šta je bio njegov motiv za ovaj monstruozni zločin. Kako saznaje "Blic", on je pokušao da opravda masakr koji je počinio, tako… »
Mladenovac i Smederevo: Dve žene ranjene u zločinu u teškom stanju, ocu osumnjičenog određen pritvor

Mladenovac i Smederevo: Dve žene ranjene u zločinu u teškom stanju, ocu osumnjičenog određen pritvor

Danas 11.05.2023
Tamni trag osušene krvi na betonskoj stazi kojom đaci idu u školu u Duboni vodi do nestvarno tihog dvorišta u mirnom selu kod Mladenovca, oko 60 kilometara od Beograda. Obično bi teško bilo naći mesto za sedenje na dve klupe oko drvenog stola u… »

Vesti dana »