Povezane vesti

Mora da mi pokloni praseće pečenje i roleks od 37.000 evra: Jovana Jeremić opet šokira - Stanovi ne, kupila sam dva!

Mora da mi pokloni praseće pečenje i roleks od 37.000 evra: Jovana Jeremić opet šokira - Stanovi ne, kupila sam dva!

Mondo 12.05.2023
Jovana Jeremić ponovo udara na sve one koji je kritikuju, a sada otkriva i da zna da ispeče praseće pečenje, te da je inteligentna zato što odmalena baš to jede. Jovana Jeremić ponovo udara na sve one koji je kritikuju, a sada otkriva i da zna da… »
"Obožavam praseće pečenje, jezik posebno": Jovana Jeremić šokirala: "Muškarac pored mesa, mora da mi pokloni i sat od…

"Obožavam praseće pečenje, jezik posebno": Jovana Jeremić šokirala: "Muškarac pored mesa, mora da mi pokloni i sat od…

Blic 12.05.2023
Popularna voditeljka priznaje da kao ćerka kafedžije zna da pripremi praseće pečenje i da uživa u njemu. Kako priznaje najviše voli da jede jezik i obraze, jer u njima ima dosta mesa. - Obožavam pečenu praseću glavu, moji zemljaci taj… »
Jovana Jeremić ponovo šokira! Ovako barata sa prasećom glavom i svinjama, a evo šta je čini posebnom: Prvo pojedem…

Jovana Jeremić ponovo šokira! Ovako barata sa prasećom glavom i svinjama, a evo šta je čini posebnom: Prvo pojedem…

Kurir 12.05.2023
Popularna voditeljka priznaje da kao ćerka kafedžije zna da pripremi praseće pečenje i istranžira svinju. U razgovoru za domaće medije Jovana Jeremić navodi da rado jede praseći jezik i mozak i da joj to u jednom segmentu njene ličnosti čini… »

Vesti dana »