Povezane vesti
Anesteziolog o ranjenoj devojčici iz ribnikara Lekari se bore za njen život, i dalje ima metak u glavi
Alo 12.05.2023
Najteže pored šoka što se tako nešto desilo, za Simićevu je bio pogled njene glavne sestre: ona nije znala u tom trenutku šta se dešava s njenim detetom. Profesor dr Dušica Simić, načelnica anestezije na Dečjoj klinici u Tiršovoj, kaže da devojčica ima… »
Lekari se bore za život ranjene devojčice: Dr Simić: Učenica iz OŠ "Vladislav Ribnikar" i dalje u teškom stanju
Blic 12.05.2023
Prof. dr Dušica Simić, načelnica anestezije na Dečjoj klinici u Tiršovoj, kaže da devojčica ima metak u glavi koji nije mogao da bude izvađen i da je i dalje u kritičnom stanju. Lekari se bore za njen život i prognoza je neizvesna, rekla je Simićeva za… »
Devojčica ranjena u pucnjavi u OŠ Vladislav Ribnikar i dalje kritično
Sandžak haber 12.05.2023
BEOGRAD – Devojčica, koja je teško ranjena u pucnjavi u OŠ “Vladislav Ribnikar”, i dalje je kritično i životno ugrožena, rečeno je danas za Tanjug u Univerzitetskoj dečjoj klinici Tiršova. Kako navode, njeno stanje je nepromenjeno. Direktor… »
Vesti dana »
Danas počinje prijava za legalizaciju objekata! Ko zakasni, rizikuje da mu država uzme nekretninu
Kamatica pre 1 satjoš 39 povezanih
Uživo Izvršeni žestoki udari; Stravične scene spašavanja, vatrogasci sekli vrata da dođu do ljudi FOTO/VIDEO
B92 pre 38 minutajoš 31 povezana
Jokić ruši tuđe, Dončić njegove rekorde: Luka predvodio Lejkerse do nove pobede, pa prestigao Nikolu u jednoj stvari!
Hot sport pre 57 minutajoš 30 povezanih
Ako NBS bude na udaru sekundarnih sankcija: Ekonomista objašnjava koji su mogući scenariji
Radio 021 pre 8 minutajoš 19 povezanih




