Povezane vesti

Drama na krimu: Nastradala 2 pilota ruskog jurišnog helikoptera Mi-28 Moskva se hitno oglasila (foto)

Drama na krimu: Nastradala 2 pilota ruskog jurišnog helikoptera Mi-28 Moskva se hitno oglasila (foto)

Kurir 12.05.2023
Helikopter ruske vojske Mi-28 srušio se danas u regionu Džankoj na Кrimu. Ministarstvo odbrane je saopštilo da su oba pilota poginula. Helikopter Mi-28 srušio se u 15.42 sati prilikom izvođenja planiranog trenažnog leta u okrugu Džankoj u… »
Ruska PVO oborila dron iznad Krima

Ruska PVO oborila dron iznad Krima

Vesti online 12.05.2023
Ruska PVO oborila je danas dron iznad područja zapadnog Krima, saopštio je načelnik te oblasti pod kontrolom Rusije Sergej Aksjonov. ”PVO je oborila neprijateljski dron. Povređenih i materijalne štete nije bilo. Situacija je pod kontrolom”… »
Srušio se ruski helikopter tokom trenažnog leta na Krimu: Poginula oba pilota

Srušio se ruski helikopter tokom trenažnog leta na Krimu: Poginula oba pilota

Telegraf 12.05.2023
Uzrok nesreće je tehnički kvar letelice. Dvojica pilota ruskog helikoptera Mi-28 poginula su danas kada se taj helikopter srušio u toku trening-leta na Krimu. Let je izvođen bez municije, saopštilo je rusko Ministarstvo odbrane. Uzrok pada letelice… »
Vojni helikopter se srušio tokom trenažnog leta na Krimu, poginula dvojica pilota FOTO

Vojni helikopter se srušio tokom trenažnog leta na Krimu, poginula dvojica pilota FOTO

Nova 12.05.2023
Danas se na poluostrvu Krimu srušio ruski vojni helikopter Mi-28, pri čemu su poginula dva pilota, izvestile su ruske novinske agencije pozivajući se na ministarstvo odbrane. Ministarstvo je navelo kako je najverovatniji uzrok nesreće kvar na opremi… »
Raste tenzija na krimu! Survao se ruski vojni helikopter: Poginula 2 pilota, otkriveno šta je uzrok nesreće

Raste tenzija na krimu! Survao se ruski vojni helikopter: Poginula 2 pilota, otkriveno šta je uzrok nesreće

Mondo 12.05.2023
Ruski vojni helikopter Mi-28 se srušio na poluostrvo Krim. Ruski vojni helikopter Mi-28 se srušio na poluostrvo Krim. Danas se ruski vojni helikopter Mi-28 srušio na poluostrvo Krim, pri čemu su poginula dva pilota, javile su ruske novinske agencije… »
Srušio se vojni helikopter na Krimu! Poginula dva pilota

Srušio se vojni helikopter na Krimu! Poginula dva pilota

Blic 12.05.2023
Dva pilota poginula su danas u padu ruskog vojnog helikoptera Mi-28 na Krimu, saopštile su ruske novinske agencije pozivajući se na ministarstvo odbrane. Ministarstvo je navelo kako je najverovatniji uzrok nesreće kvar na opremi. Helikopter se srušio… »
Ruski vojni helikopter srušio se tokom trenažnog leta na Krimu, poginuli piloti

Ruski vojni helikopter srušio se tokom trenažnog leta na Krimu, poginuli piloti

N1 Info 12.05.2023
Rusko ministarstvo obrane objavilo je da se vojni helikopter srušio tokom trenažnog leta na Krimu. Tom prilikom su poginula oba pilota, prenosi TASS. Rusko ministarstvo obrane istaklo je da je preliminarni uzrok nesreće kvar opreme. Na mesto nesreće… »

Vesti dana »