Povezane vesti
Izgrađena saobraćajnica između ulica Branislava Nušića i Đorđa Lešnjaka, uskoro i parking za tridesetak mesta
Jugmedia 12.05.2023
Radovi na izgradnji saobraćajnice, koja predstavlja vezu između ulice Branislava Nušića i Đorđa Lešnjaka u centru Leskovca u dužini od 83 metra su završeni. A nakon ovih poslova očekuje se i izgradnja parkinga za oko 30 mesta. Ove radove danas… »
Cvetanović: sproveli smo ideju staru 40 godina, izgradili smo saobraćajnicu – veza ulica Branislav Nušić – Đorđe…
ROMinfomedia 12.05.2023
Gradonačelnik Leskovc Goran Cvetanović obišao je danas završene radove na izgradnji gradske saobraćajnice – veza ulica Branislav Nušić – Đorđe Lešnjak u Leskovcu u dužini od 83 metra. Radovi, koji su se finansirali iz budžeta grada… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 4 satijoš 1 povezana