Povezane vesti
Horor napad ajkule! Surfera uhvatila u čeljusti pred užasnutim kupačima! Još se traga za delovima tela (video)
Kurir 13.05.2023
Na popularnoj plaži u Australiji surfera je usmrtila ajkula i to pred užasnutim posmatračima. Ekipe hitne pomoći tragaju za delovima tela 46-godišnjeg muškarca. Zastrašujući napad dogodio se jutros oko 10 sati na plaži u blizini Elistona, popularnog… »
Potraga za surferom u Australiji, strahuje se da ga je ubila ajkula
Dnevnik 13.05.2023
ADELEJD: Spasioci su danas pretraživali vode u blizini plaže u saveznoj državi Južna Australija, tragajući za ostacima surfera za koga se veruje da ga je ubila ajkula, preneo je Rojters. Spasilačke službe dobile su poziv o napadu ajkule kod plaže u… »
Tragaju za surferom, strahuje se da ga je ubila ajkula
Telegraf 13.05.2023
Pretpostavlja se da je čovek preminuo u napadu ajkule na plaži. Spasioci su danas pretraživali vode u blizini plaže u saveznoj državi Južna Australija, tragajući za ostacima surfera za koga se veruje da ga je ubila ajkula, preneo je Rojters. Spasilačke… »
Vesti dana »
Trump zapretio carinama zbog Grenlanda dok Danska lobira u Kongresu
Bloomberg Adria pre 4 satijoš 26 povezanih
Osam godina od ubistva Olivera Ivanovića: Pitanja bez odgovora i zid ćutanja (VIDEO)
Insajder pre 4 satijoš 27 povezanih
Umrlice na Rektoratu: Studenti i profesori oplakali Univerzitet u Novom Sadu
Luftika pre 10 satijoš 61 povezana
Lančani sudar na auto-putu "Miloš Veliki": Muškarac podlegao povredama, šest osoba povređeno
N1 Info pre 4 satijoš 65 povezanih
Srbija krenula ka polufinalu Evropskog prvenstva: Prvi zadatak urađen, sad sledi najteže
Mondo pre 26 minutajoš 69 povezanih



