Povezane vesti
Ćorić spasao meč loptu i dobio maratonski meč
Sport klub 13.05.2023
Hrvatski teniser Borna Ćorić plasira se u treće kolo Mastersa u Rimu pošto je posle velike borbe pobedio Tijaga Monteira iz Brazila. Šesnaesti igrač sveta slavio je u meču koji je bio prekinut zbog kiše i koji je trajao tri časa i 35 minuta rezultatom… »
Rubljov u trećem kolu turnira u Rimu
Sportski žurnal 13.05.2023
- Srećan sam što sam uspeo da završim meč neposredno pre kiše. Bili su teški uslovi, ali mislim da sam dobro igrao - rekao je Rubljov. Ruski teniser Andrej Rubljov plasirao se u treće kolo masters turnira u Rimu, pošto je pobedio Slovaka Aleksa Molčana… »
Vesti dana »
Žena dala intervju dok je izvlače iz ruševina u Venecueli: Ovaj potez joj se spasio život tokom smrtonosnih zemljotresa
Mondo pre 2 satajoš 59 povezanih
Vojni analitičar Aleksandar Radić napustio Srbiju nakon emitovanja snimaka praćenja na kojima je njegova maloletna ćerka
Slobodna Evropa pre 5 satijoš 18 povezanih





