Povezane vesti

Bela košulja i crni steznik: Dragana Kosjerina se uključila u finale Evrovizije i sve očarala lepotom, evo kome je Srbija…

Bela košulja i crni steznik: Dragana Kosjerina se uključila u finale Evrovizije i sve očarala lepotom, evo kome je Srbija…

Blic 14.05.2023
U Liverpulu se večeras održava finale Evrovizije 2023., a tokom ovog spektakla predstavilo se 26 zemalja, među kojima je bio i naš predstavnik Luke Black sa pesmom "Samo mi se spava". Uživo u program uključila se nešto kasnije Dragana Kosjerina… »
Koje mesto je osvojio Luk Blek: Završena Evrovizija 2023.

Koje mesto je osvojio Luk Blek: Završena Evrovizija 2023.

Večernje novosti 14.05.2023
U LIVERPULU je održano finale Evrovizije, a pobedu je odnela predstavnica Švedske Lorin sa pesmom "Tattoo". Foto: Printskrin/RTS 1 Naš predstavnik Luk Blek osvojio je 24 mesto. Foto: Printskrin/RTS 1 Pobednički nastup možete pobledati u nastavku… »
Blista u svom stilu: Dragana Kosjerina se uključila uživo u prenos i saopštila kako je srpski žiri glasao

Blista u svom stilu: Dragana Kosjerina se uključila uživo u prenos i saopštila kako je srpski žiri glasao

Večernje novosti 14.05.2023
U LIVERPULU se večeras održava finalno veče Evrovizije 2023., a publici se sa pesmom "Samo mi se spava", a iz Srbije se uživo u program upravo uključila Dragana Kosjerina koja je saopštila kako je Srbija raspodelila svoje glasove. Foto… »
Pogledajte nastup Luke blacka iz finala Evrovizije: Oduševio sve energijom, poručuju mu: "Ovo je umetnost" (video)

Pogledajte nastup Luke blacka iz finala Evrovizije: Oduševio sve energijom, poručuju mu: "Ovo je umetnost" (video)

Blic 13.05.2023
Luka Blek, predstavnik Srbije večeras je u finalu Evrovizije nastupio peti po redu, a boje naše zastave branio je numerom "Samo mi se spava" - koja nosi snažnu poruku o buđenju, a koju je sam napisao tokom korone. Predstavnik Srbije Luke Black imao je… »
Provokativni: Vidite nastup Hrvata na finalu Evrovizije

Provokativni: Vidite nastup Hrvata na finalu Evrovizije

Večernje novosti 13.05.2023
U LIVERPULU se održava finale ovogodišnje Evrovizije. Foto: Jutjub printskrin/Eurovision Song Contest Naš predstavnik, Luk Blek, nastupio je pod rednim brojem pet i zabeležio upečatljiv nastup. Na red su došli i predstavnici susedne Hrvatske… »
Zaludela Liverpul: Pogledajte nastup predstavnice Izraela

Zaludela Liverpul: Pogledajte nastup predstavnice Izraela

Večernje novosti 13.05.2023
U LIVERPULU se večeras održava finalno veče Evrovizije 2023., a publici se predstavila i jedna od glavnih favorita, izreaelska predstavnica Noa Kirel. Foto: Jutjub printskrin/Eurovision Song Contest, Instagram/noakirel Noa je nastupila pod rednim… »
Zasvirala na klaviru Kejt otvorila finale - dirnula izvedbom

Zasvirala na klaviru Kejt otvorila finale - dirnula izvedbom

Večernje novosti 13.05.2023
U LIVERPULU se večeras održava finalno veče Evrovizije 2023, a ovogodišnje takmičenje otvorila je princeza od Velsa, Kejt Midlton, svirajući pesmu na klaviru. Foto: Profimedia Kejt Midlton svirala je klavir u zamku Vindžoru, a njenu pesmu pratio je… »
Obratio se Blek: Usred finala poslao poruku "Bilo je teško"

Obratio se Blek: Usred finala poslao poruku "Bilo je teško"

Večernje novosti 13.05.2023
LUK Blek večeras nastupa pod rednim brojem pet! Foto: Printskrin/Jutjub/RTS3 Manje od sat vremena ostalo je do početka velikog finala Pesme Evrovizije u Liverpulu. Takmiče se pevači iz 26 zemalja, a Luk Blek sa pesmom "Samo mi se spava" brani boje… »
Liverpul na nogama: Pogledajte nastup Luk Bleka u finalu

Liverpul na nogama: Pogledajte nastup Luk Bleka u finalu

Večernje novosti 13.05.2023
Luke Black je našoj zemlji, nakon glasanja publike, u prvom polufinalu uspeo da obezbedi plasman u finale, a večeras je nastupio pod rednim brojem 5. Foto: Printskin/ATA images/Printskrin Jutjub/ Eurovision Song Contest/Profimedia Predstavnik Srbije… »
(Video) "tužan sam, ali daćemo sve od sebe": Ekskluzivni snimci pred finale Evrovizije: Evo koga Luke Black grli i kako se…

(Video) "tužan sam, ali daćemo sve od sebe": Ekskluzivni snimci pred finale Evrovizije: Evo koga Luke Black grli i kako se…

Blic 13.05.2023
Evrovizija 2023 se ove godine održava u Liverpulu u Velikoj Britaniji, a naš predstavnik Luke Black će u finalu, koje se održava večeras, nastupiti pod rednim brojem 5. Iako je nakon polufinala mnogima postao favorit Luka se na kladionicama ne kotira… »

Vesti dana »