Povezane vesti

U duhu politike dobrosusedskih odnosa: Milatović na inauguraciji očekuje lidere zemalja regiona, među njima i Vučića

U duhu politike dobrosusedskih odnosa: Milatović na inauguraciji očekuje lidere zemalja regiona, među njima i Vučića

Kurir 14.05.2023
Novoizabrani predsednik Crne Gore Jakov Milatović očekuje da će njegovoj inauguraciji naredne subote u Podgorici prisustvovati brojni lideri zemalja regiona, uključujući predsednika Srbije Aleksandra Vučića. - Sve ide, kako sam informisan, po… »
Milatović očekuje mnoge lidere na inauguraciji, uključujući i Vučića

Milatović očekuje mnoge lidere na inauguraciji, uključujući i Vučića

Politika 14.05.2023
PODGORICA – Novoizabrani predsednik Crne Gore Jakov Milatović očekuje da će njegovoj inauguraciji naredne subote u Podgorici prisustvovati brojni lideri zemalja regiona, uključujući predsednika Srbije Aleksandra Vučića. „Sve ide, kako sam… »
Milatović očekuje i Vučića na inauguraciji

Milatović očekuje i Vučića na inauguraciji

RTV 14.05.2023
PODGORICA - Novoizabrani predsednik Crne Gore Jakov Milatović očekuje da će njegovoj inauguraciji naredne subote u Podgorici prisustvovati brojni lideri zemalja regiona, uključujući predsednika Srbije Aleksandra Vučića. "Sve ide, kako sam… »
Jakov Milatović očekuje mnoge lidere na inauguraciji, uključujući i Vučića

Jakov Milatović očekuje mnoge lidere na inauguraciji, uključujući i Vučića

Sputnik 14.05.2023
Novoizabrani predsednik Crne Gore Jakov Milatović očekuje da će njegovoj inauguraciji naredne subote u Podgorici prisustvovati brojni lideri zemalja regiona, uključujući predsednika Srbije Aleksandra Vučića. „Sve ide, kako sam informisan, po… »
Milatović na inauguraciji očekuje lidere zemalja regiona, među njima i Vučića

Milatović na inauguraciji očekuje lidere zemalja regiona, među njima i Vučića

Telegraf 14.05.2023
On je istakao da je ''inauguracija u Skupštini, pred poslanicima, unapređenje demokratske prakse'', kao i da je to ''jedini razlog zašto zakletvu ne polaže na Cetinju''. Novoizabrani predsednik Crne Gore Jakov Milatović očekuje da će njegovoj… »
Jakov Milatović: Očekujem Vučića na inauguraciji

Jakov Milatović: Očekujem Vučića na inauguraciji

Danas 13.05.2023
Novoizabrani predsednik Crne Gore Jakov Milatović očekuje da će njegovoj inauguraciji naredne subote u Podgorici prisustvovati lideri zemalja regiona, uključujući predsednika Srbije Aleksandra Vućića. „Svi predsednici zemalja regiona su pozvani… »

Vesti dana »