Povezane vesti

Nova direktorka Tvitera: Inspirisana sam Maskovom vizijom

Nova direktorka Tvitera: Inspirisana sam Maskovom vizijom

Politika 14.05.2023
NjUJORK – Novoimenovana izvršna direktorka Tvitera Linda Jakarino objavila je danas na Tviteru da je inspirisana vizijom vlasnika te društvene mreže Ilona Maska da stvori svetliju budućnost i uzbuđena zbog izazova pred kojim se našla da pomogne u… »
Ilon Mask izabrao novog generalnog direktora: Ko je prva žena Tvitera?

Ilon Mask izabrao novog generalnog direktora: Ko je prva žena Tvitera?

Danas 14.05.2023
Šest meseci od Tviter ankete na kojoj su korisnici ove društvene mreže glasali da Ilon Mask napusti mesto generalnog direktora ove kompanije, a on odluku prihvatio, pronađen je kandidat za prvog čoveka ove uticajne mreže. Novi generalni direktor… »
Nova direktorka Tvitera: Inspirisana sam Maskovom vizijom

Nova direktorka Tvitera: Inspirisana sam Maskovom vizijom

Vesti online 14.05.2023
Novoimenovana izvršna direktorka Tvitera Linda Jakarino objavila je danas na Tviteru da je inspirisana vizijom vlasnika te društvene mreže Ilona Maska da stvori svetliju budućnost i uzbuđena zbog izazova pred kojim se našla da pomogne u… »
Nova direktorka Tvitera: Inspirisana sam Maskovom vizijom

Nova direktorka Tvitera: Inspirisana sam Maskovom vizijom

RTV 14.05.2023
NJUJORK - Novoimenovana izvršna direktorka Tvitera Linda Jakarino objavila je danas na Tviteru da je inspirisana vizijom vlasnika te društvene mreže Ilona Maska da stvori svetliju budućnost i uzbuđena zbog izazova pred kojim se našla da pomogne u… »
Prvo oglašavanje nove direktorke Tvitera: "Inspirisana sam Maskovom vizijom"

Prvo oglašavanje nove direktorke Tvitera: "Inspirisana sam Maskovom vizijom"

Blic 14.05.2023
Novoimenovana izvršna direktorka Tvitera Linda Jakarino objavila je danas na Tviteru da je inspirisana vizijom vlasnika te društvene mreže Ilona Maska da stvori svetliju budućnost i uzbuđena zbog izazova pred kojim se našla da pomogne u… »
Nova direktorka Tvitera: Inspirisana sam Maskovom vizijom

Nova direktorka Tvitera: Inspirisana sam Maskovom vizijom

Euronews 14.05.2023
Novoimenovana izvršna direktorka Tvitera Linda Jakarino objavila je danas na Tviteru da je inspirisana vizijom vlasnika te društvene mreže Ilona Maska da stvori svetliju budućnost i uzbuđena zbog izazova pred kojim se našla da pomogne u… »
Oglasila se Jakarino na Tviteru, prvi put od imenovanja direktorke: "Inspirisana sam Maskovom vizijom"

Oglasila se Jakarino na Tviteru, prvi put od imenovanja direktorke: "Inspirisana sam Maskovom vizijom"

Telegraf 14.05.2023
Otkako je kupio Tviter prošle godine za iznos od 44 milijarde dolara, Mask je obavljao funkciju izvršnog direktora. Novoimenovana izvršna direktorka Tvitera, Linda Jakarino, objavila je na Tviteru da je "inspirisana vizijom vlasnika te kompanije, Ilona… »
Posle maska, linda na čelu Tvitera! Promene na ovoj društvenoj mreži dolaze usled velikog pada prihoda od reklama

Posle maska, linda na čelu Tvitera! Promene na ovoj društvenoj mreži dolaze usled velikog pada prihoda od reklama

Kurir 14.05.2023
Milijarder Ilon Mask imenovao je Lindu Jakarino, bivšu šeficu marketinga NBC juniverzala, za novu izvršnu direktorku Tvitera! Promene na ovoj društvenoj mreži dolaze usled velikog pada prihoda od reklama, kao i rasta duga. - Uzbuđen sam što mogu da… »

Vesti dana »