Povezane vesti
Luke Black Evroviziju završio na 24. mestu: Evo ko nam je dao bodove i koliko
City magazine 14.05.2023
Luke Black završio je sinoć takmičenje na Evroviziji na 24 mestu. Iako su mu kladionice pre početka takmičenja predviđale plasman među prvih 15 pesama, šanse su, kako takmičenje približavalo padale. Sinoć, neposredno pre početak takmičenja, predviđali su… »
VIDEO: Švedska pobednik Pesme Evrovizije, Srbija zauzela 24. mesto
Moj Novi Sad 14.05.2023
Pobednik 67. izbora za Pesmu Evrovizije je Švedska. Švedska se predstavila pesmom "Tattoo", koju je izvela Lorin i osvojila ukupno 580 glasova. Lorin je već jednom uspela da pobedi na Evroviziji predstavljajući svoju zemlju, kada je 2012. godine… »
Koliko poena je Luke Black dobio od publike, koliko od žirija, a kako je Srbija glasala
Radio 021 14.05.2023
Luke Black predstavljao je sinoć Srbiju u finalu Evrovizije, a zauzeo je 24. poziciju od 26 zemalja. Iako su kladionice u jednom momentu predviđale da će Luke Black biti u prvih 10 ili 15, to se nije dogodilo. On je od žirija ukupno dobio 14 poena, te je… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za 10. decembar: Debeli minus ujutro, pa sunčano i toplije.
Mondo pre 1 satjoš 4 povezane
Rešenje za NIS mora biti pronađeno do 15. januara, tri scenarija na stolu
RTS pre 47 minutajoš 1 povezana
Bez struje u ovim delovima Beograda Danas vode ceo dan neće biti u delu jedne opštine, proverite da li ste na spisku
Blic pre 2 satajoš 2 povezane





