Povezane vesti

Preminula pevačica i kompozitorka Lana Toković

Preminula pevačica i kompozitorka Lana Toković

RTS 14.05.2023
Džez muzičarka Lana Toković preminula je u 57. godini. Najmlađa producentkinja Radio Beograda, a potom i solistkinja džez orkestra Radio-Beograda, osnovala je grupu „Lana i Aldo“ i imala plodnu saradnju sa izdavačkom kućom PGP-RTS. Lana… »
Preminula pevačica Lana Toković, dvostruka učesnica „Beovizije“

Preminula pevačica Lana Toković, dvostruka učesnica „Beovizije“

Danas 14.05.2023
Pevačica Lana Toković preminula je iznenada, a povodom njene smrti oglasila se njena prijateljica i koleginica Zorana Pavić, koja je potvrdila tužnu vest. Kako piše Nova.rs, Lana je nedavno bila primljena u bolnicu, nakon čega se desilo ono najgore… »
Umrla pevačica Lana Toković: Njena koleginica potvrdila vest o iznenadnoj smrti

Umrla pevačica Lana Toković: Njena koleginica potvrdila vest o iznenadnoj smrti

Blic 14.05.2023
Pevačica Lana Toković preminula je iznenada, a povodom njene smrti oglasila se njena prijateljica i koleginica Zorana Pavić. Zorana je potvrdila tužnu vest. - Nažalost, istina je da je preminula moja Lana. Mnogo mi je krivo, potresla sam se jako, ne… »
Preminula Lana Toković, a sada je otkriven i uzrok smrti! (VIDEO)

Preminula Lana Toković, a sada je otkriven i uzrok smrti! (VIDEO)

Svet plus 14.05.2023
Preminula je Lana Toković, osnivač grupe „Lana i Aldo“, a sada je otkriven i uzrok smrti! Lekari su učinili sve što su mogli ali ona nažalost nije uspela da se izbori... Lana Toković preminula je jutros na VMA, a kako je za portal Informer rekao… »
Ovo je uzrok smrti lane Toković: U januaru imala koronu, a poslednje dve nedelje je bila u komi...

Ovo je uzrok smrti lane Toković: U januaru imala koronu, a poslednje dve nedelje je bila u komi...

Kurir 14.05.2023
Lana Toković preminula je jutros na VMA, a kako je domaće medije rekao njen prijatelj, uzrok smrti je sepsa zbog koje je upala u komu. Muzičarka i nekadašnja rijaliti zvezda je bila dve nedelje u komi zbog upale pluća i visoke temperature. Njen… »
"Primljena je na rutinski pregled, a desilo se ono najgore": Zorana Pavić se oglasila nakon smrti Lane Toković: "Bila je u…

"Primljena je na rutinski pregled, a desilo se ono najgore": Zorana Pavić se oglasila nakon smrti Lane Toković: "Bila je u…

Blic 14.05.2023
Pevačica Lana Toković preminula je iznenada, a sada je njena prijateljica Zorana Pavić otkrila šta se desilo. - Nažalost, istina je da je preminula moja Lana. Mnogo mi je krivo, potresla sam se jako, ne znam šta da kažem. Ja koliko znam ona je bila… »
Ko je bila Lana Toković: Muzikom se bavila od svoje 16. godine, učestvovala je na Beoviziji i bila je najmlađi himnopisac

Ko je bila Lana Toković: Muzikom se bavila od svoje 16. godine, učestvovala je na Beoviziji i bila je najmlađi himnopisac

Blic 14.05.2023
Pevačica Lana Toković umrla je u 57. godini, a tužnu vest potvrdila je njena prijateljica Zorana Pavić. Lana Toković je rođena 1966. godine u Beogradu. Bila je osnivač grupe „Lana i Aldo“, s muzikom se profesionalno bavila od svoje šesnaeste… »
Umrla Lana Toković: Pevačica iznenada preminula u 57. godini

Umrla Lana Toković: Pevačica iznenada preminula u 57. godini

Kurir 14.05.2023
Muzičarka i nekadašnja rijaliti zvezda Lana Toković preminula je iznenada, saznaju domaći mediji. Lana je nedavno bila primljena u bolnicu, nakon čega se desilo ono najgore. Inače, kako saznaju mediji, Lana nije imala zdravstvene probleme. Lana… »
Zorana Pavić neutešna nakon smrti prijateljice lane: Mnogo mi je krivo, potresla sam se...

Zorana Pavić neutešna nakon smrti prijateljice lane: Mnogo mi je krivo, potresla sam se...

Kurir 14.05.2023
Pevačica Lana Toković preminula je iznenada, a sada se oglasila i njena velika prijateljica i estradna umetnica Zorana Pavić. Zorana se oglasila za domaće medije, te je potvrdila tužne vesti: - Nažalost, istina je da je preminula moja Lana. Mnogo mi… »
Preminula Lana Toković: Iznenadna smrt pevačice, nedavno primljena u bolnicu

Preminula Lana Toković: Iznenadna smrt pevačice, nedavno primljena u bolnicu

Mondo 14.05.2023
Pevačica Lana Toković preminula je u 57. godini. Pevačica Lana Toković preminula je u 57. godini. Muzičarka i nekadašnja rijaliti zvezda Lana Toković preminula je iznenada, saznaju domaći mediji. Lana je nedavno bila primljena u bolnicu, nakon… »

Vesti dana »