Povezane vesti

Vest o smrti koleginice saznala uživo u emisiji! Voditeljke šokirale Lepu Lukić, pevačica skrhana: Bila jako je dobra prema…

Vest o smrti koleginice saznala uživo u emisiji! Voditeljke šokirale Lepu Lukić, pevačica skrhana: Bila jako je dobra prema…

Kurir 14.05.2023
Lana Toković, preminula je jutros na VMA, a tragične vesti o smrti koleginice i nekadašnje cimerke iz rijalitija "Dvor" pevačica Lepa Lukić saznala je uživo u emisiji. - Čuli ste da je preminula Lana Toković - rekla su voditeljke emisije… »
Lepa Lukić za smrt koleginice saznala u emisiji uživo: Sa Lanom Toković bila je u rijalitiju, a ovako će je pamtiti

Lepa Lukić za smrt koleginice saznala u emisiji uživo: Sa Lanom Toković bila je u rijalitiju, a ovako će je pamtiti

Blic 14.05.2023
Pevačica i nekadašnja rijaliti učesnica Lana Toković preminula je iznenada, a pre nekoliko dana primljena je u bolnicu. Vest o smrti koleginice i nekadašnje cimerke iz rijalitija "Dvor" pevačica Lepa Lukić saznala je uživo u emisiji. - Čuli ste… »
Poznata srpska pevačica iznenada preminula

Poznata srpska pevačica iznenada preminula

Nova 14.05.2023
Pevačica Lana Toković preminula je iznenada, a povodom njene smrti oglasila se njena prijateljica i koleginica Zorana Pavić. Zorana je potvrdila tužnu vest. „Nažalost, istina je da je preminula moja Lana. Mnogo mi je krivo, potresla sam se jako, ne… »
Preminula pevačica Lana Toković

Preminula pevačica Lana Toković

Dnevnik 14.05.2023
BEOGRAD: Pevačica i kompozitorka Lana Toković, članica grupe “Lana i Aldo” preminula je iznenada, potvrdila je za beogradske medije njena prijateljica i koleginica Zorana Pavić. Lana Toković je rođena 1966. godine u Beogradu. Osnivač je grupe… »
Preminula srpska pevačica, osnivačica grupe „Lana i Aldo“

Preminula srpska pevačica, osnivačica grupe „Lana i Aldo“

N1 Info 14.05.2023
Pevačica Lana Toković preminula je iznenada, potvrdila je njena prijateljica i koleginica Zorana Pavić. „Nažalost, istina je da je preminula moja Lana. Mnogo mi je krivo, potresla sam se jako, ne znam šta da kažem. Ja koliko znam ona je bila u… »
Ko je preminula pevačica Lana Toković: Dva puta je učestvovala na „Beoviziji“

Ko je preminula pevačica Lana Toković: Dva puta je učestvovala na „Beoviziji“

Nova 14.05.2023
Iznenada je preminula. Lana je nedavno bila primljena u bolnicu, nakon čega se desilo ono najgore. Kako prenose domaći mediji Lana nije imala zdravstvene probleme. Lana Toković je rođena 1966. godine u Beogradu. Osnivač grupe „Lana i Aldo“… »
Preminula pevačica Lana Toković: Dve nedelje bila u komi, ovo je uzrok smrti

Preminula pevačica Lana Toković: Dve nedelje bila u komi, ovo je uzrok smrti

Večernje novosti 14.05.2023
PEVAČICA i kompozitorka Lana Toković, članica grupe “Lana i Aldo” preminula je iznenada, potvrdila je za beogradske medije njena prijateljica i koleginica Zorana Pavić. Foto: Jutjub/Novo jutro Lana Toković je rođena 1966. godine u Beogradu… »

Vesti dana »