Povezane vesti

"Bog mi dao da nižem dosta stanova": Dara Bubamara prvi honorar zaradila u 14. godini - evo šta je uradila s parama!

"Bog mi dao da nižem dosta stanova": Dara Bubamara prvi honorar zaradila u 14. godini - evo šta je uradila s parama!

Mondo 14.05.2023
Pevačica Dara Bubamara otkrila i da "ide na više letovanja nego što mi vidimo na Instagramu" Pevačica Dara Bubamara otkrila i da "ide na više letovanja nego što mi vidimo na Instagramu" Pevačica Dara Bubamara, koja je decenijama na estradnoj sceni… »
"Biću divna svekrva" Dara progovorila o sinu, prvom honoraru, pa se osvrnula na Breskvicu: Podseća me na mene sa početka…

"Biću divna svekrva" Dara progovorila o sinu, prvom honoraru, pa se osvrnula na Breskvicu: Podseća me na mene sa početka…

Kurir 14.05.2023
Dara Bubamara otvorila je letnju sezonu jednog prestoničkog splava. Pre nastupa u razgovoru za domaće medije osvrnula se na svoju prvu zaradu, ali i trenutne prihode. - Prvu zaradu sam zaradila kada sam imala 14 godina. Došla sam kući odmah i dala je… »
(Video) "deset dana ništa Ne jedem": Dara Bubamara otkrila sa čime se bori, iskreno o sinu i koleginicama

(Video) "deset dana ništa Ne jedem": Dara Bubamara otkrila sa čime se bori, iskreno o sinu i koleginicama

Blic 14.05.2023
Pevačica Dara Bubamara otvorila je letnju sezonu jednog prestoničkog splava. Pre nastupa u razgovoru za “Blic” osvrnula se na svoju prvu zaradu, ali i trenutne prihode. - Prvu zaradu sam zaradila kada sam imala 14 godina. Došla sam kući odmah i… »

Vesti dana »