Povezane vesti

Džejson Tejtum posle rušenja NBA rekorda: Bio sam u ulozi klinca dok sam brojao do 51

Džejson Tejtum posle rušenja NBA rekorda: Bio sam u ulozi klinca dok sam brojao do 51

Danas 15.05.2023
Uspeli su Boston Seltiksi da se plasiraju u finale Istoka nakon trijumfa nad Filadelfijom u majstorici (112:88) koju je obeležio izvanredni Džejson Tejtum. Možda i teže od očekivanog, puleni Džoa Mazule plasirali su se u finale Istočne konferencije… »
VIDEO Jokić ovo nikad nije uradio: Embid se ozbiljno obrukao i udario na saigrače – postao je najgori MVP NBA u istoriji

VIDEO Jokić ovo nikad nije uradio: Embid se ozbiljno obrukao i udario na saigrače – postao je najgori MVP NBA u istoriji

Nova 15.05.2023
Bahatost i nipodaštavanje. Verovatno te dve reči najbolje pokazuju kako je raditi sa Džoelom Embidom. Boston Seltiksi su sa 112:88 eliminisali Filadelfiju iz plej-ofa u sedmoj utakmici (4-3), a Džoel Embid je nastavio da se bruka kao nijedan MVP i… »
MVP nemoćan: Čudesni Tejtum demolirao Filadelfiju i odveo Boston u finale Istoka (video)

MVP nemoćan: Čudesni Tejtum demolirao Filadelfiju i odveo Boston u finale Istoka (video)

Sportski žurnal 15.05.2023
Seltiksi će se za plasman u finale NBA lige boriti protiv Majamija. Košaraši Bostona nošeni fenomenalnim Džejsonom Tejtumom razbili su Filadelfiju sa 112:88 u sedmom meču polufinala Istočne konferencije. Seltiksi su posle majstorice slavili sa 4:3… »
Boston u finalu plej-ofa Istočne konferencije, 51 poen Tejtuma

Boston u finalu plej-ofa Istočne konferencije, 51 poen Tejtuma

Novi magazin 15.05.2023
Košarkaši Bostona plasirali su se večeras u finale plej-ofa Istočne konferencije u NBA ligi, pošto su u sedmoj odlučujućoj utakmici polufinala pobedili Filadelfiju sa 112:88. Seltikse je predvodio Džejson Tejtum sa 51 poenom, 13 skokova, pet… »
Stigla potvrda: Nikola Jokić je žestoko pokraden (video)

Stigla potvrda: Nikola Jokić je žestoko pokraden (video)

Večernje novosti 15.05.2023
Košarkaši Bostona plasirali su se večeras u finale plej-ofa Istočne konferencije u NBA ligi, pošto su u sedmoj odlučujućoj utakmici polufinala pobedili Filadelfiju sa 112:88. FOTO: Tanjug/AP Seltikse je predvodio Džejson Tejtum sa 51 poenom, 13… »
Boston u finalu plej-ofa Istočne konferencije, 51 poen Tejtuma

Boston u finalu plej-ofa Istočne konferencije, 51 poen Tejtuma

Beta 15.05.2023
Košarkaši Bostona plasirali su se večeras u finale plej-ofa Istočne konferencije u NBA ligi, pošto su u sedmoj odlučujućoj utakmici polufinala pobedili Filadelfiju sa 112:88. Seltikse je predvodio Džejson Tejtum sa 51 poenom, 13 skokova, pet… »
Gde je nestao ''MVP'' Embid - Bostonu majstorica, Tejtumu rekord!

Gde je nestao ''MVP'' Embid - Bostonu majstorica, Tejtumu rekord!

Sportske.net 15.05.2023
Košarkaši Boston Seltiksa plasirali su se u polufinale plej-ofa NBA lige, odnosno u finale Istočne konferencije. Oni su večeras u majstorici savladali Filadelfiju sa 112:88 i tako zakazali dvoboj sa Majamijem u finalu konferencije. Podsetimo, u finalu… »

Vesti dana »