Povezane vesti

Dodik se proglasio nacionalnim blagom: Ozbiljno kažem, ne mogu me ni klonirati ni patentirati! Javnost u neverici zbog šok…

Dodik se proglasio nacionalnim blagom: Ozbiljno kažem, ne mogu me ni klonirati ni patentirati! Javnost u neverici zbog šok…

Kurir 15.05.2023
"Mislim da sam nacionalno bogatstvo Srba i Republike Srpske", upravo ova izjava Milorada Dodika izazvala je polemiku koju je otvorio sam predsednik Srpske i prvi čovek SNSD, a koju je javnost dočekala sa nevericom Mnogi su se upitali da li je Dodik… »
Dodik: Mislim da sam ja nacionalno blago Srba i Republike Srpske

Dodik: Mislim da sam ja nacionalno blago Srba i Republike Srpske

Danas 15.05.2023
Predsednik RS Milorad Dodik (SNSD) sebe smatra nacionalnim blagom Srba i Republike Srpske. I to je javno izjavio na RTRS-u. „Mislim da sam nacionalno bogatstvo Srba i Republike Srpske. Mislim… I nisam uobražen, nisam uobražen. Ozbiljan sam. Ne mogu… »
Ne, ovo nije šala. Ovo se stvarno dogodilo. Milorad Dodik je sebe proglasio nacionalnim blagom Srba i Srpske VIDEO

Ne, ovo nije šala. Ovo se stvarno dogodilo. Milorad Dodik je sebe proglasio nacionalnim blagom Srba i Srpske VIDEO

Nova 15.05.2023
Da li je Milorad Dodik nacionalno blago Srba i Republike Srpske – tema je koju je otvorio upravo predsednik Srpske i prvi čovek SNSD, a koju je javnost dočekala sa nevericom. Izjava kako je upravo on nacionalno bogatstvo Srba i Republike Srpske… »
VIDEO Dodik o sebi: Ja sam nacionalno blago Srba i Republike Srpske

VIDEO Dodik o sebi: Ja sam nacionalno blago Srba i Republike Srpske

Radio 021 15.05.2023
Da li je Milorad Dodik nacionalno blago Srba i Republike Srpske - tema je koju je otvorio upravo predsednik Srpske i prvi čovek SNSD. "Mislim da sam nacionalno bogatstvo Srba i Republike Srpske. Ja mislim... i nisam umišljen. Ozbiljno vam kažem. Ne… »
"Ne može se mene ni klonirati, ni patentirati": Dodik se proglasio nacionalnim blagom Srba i Srpske, izazvao žestoku raspravu…

"Ne može se mene ni klonirati, ni patentirati": Dodik se proglasio nacionalnim blagom Srba i Srpske, izazvao žestoku raspravu…

Blic 15.05.2023
Da li je Milorad Dodik nacionalno blago Srba i Republike Srpske – tema je koju je otvorio upravo predsednik Srpske i prvi čovek SNSD, a koju je javnost dočekala sa nevericom. Izjava kako je upravo on nacionalno bogatstvo Srba i Republike Srpske… »

Vesti dana »