Povezane vesti

Političar brutalno pretukao suprugu, svastiku, taštu i tasta: Uhapšen odbornik Ujedinjene Srpske u Stanarima zbog teških…

Političar brutalno pretukao suprugu, svastiku, taštu i tasta: Uhapšen odbornik Ujedinjene Srpske u Stanarima zbog teških…

Kurir 15.05.2023
Odbornik Ujedinjene Srpske u Stanarima Branislav Bjeličić uhapšen je zbog sumnje da je brutalno pretukao svoju suprugu, svastiku, taštu i tasta i naneo im teške povrede. Ovaj stravični napad se desio pred očima Branislavove desetomjesečne bebe… »
"Napala me je porodica moje žene, branio sam se" Odbornik, priveden zbog jezivog porodičnog nasilja, sramno se pravda…

"Napala me je porodica moje žene, branio sam se" Odbornik, priveden zbog jezivog porodičnog nasilja, sramno se pravda…

Blic 15.05.2023
Branislav Bjeličić. sada već bivši odbornik Ujedinjene Srpske u Stanarima, koji je uhapšen zbog sumnje da je brutalno pretukao svoju suprugu, svastiku, tasta i taštu i naneo im teške povrede oglasio se nakon što je pušten iz pritvora. Bjeličić… »
"Svi smo ležali u krvi, kada god bi neko pokušao da ustane, on bi nastavio da udara" Pomahnitali odbornik brutalno pretukao…

"Svi smo ležali u krvi, kada god bi neko pokušao da ustane, on bi nastavio da udara" Pomahnitali odbornik brutalno pretukao…

Blic 15.05.2023
Odbornik Ujedinjene Srpske u Stanarima Branislav Bjeličić uhapšen je zbog sumnje da je brutalno pretukao svoju suprugu, svastiku, taštu i tasta i naneo im teške povrede, saznaje Srpskainfo. Ovaj stravični napad se desio pred očima Branislavove… »

Vesti dana »