Povezane vesti

Soroš demantovao glasine da je preminuo: „Živ sam i zdrav“

Soroš demantovao glasine da je preminuo: „Živ sam i zdrav“

N1 Info 15.05.2023
Američki biznismen Džordž Soroš oglasio se na Tviter kanalu, negirajući glasine da je preminuo, koje su od prošle noći ušle u trending na ovoj društvenoj mreži. Glasina da je milijarder (92) preminuo je počela na stranici Politics For All… »
"Živ sam i zdrav": Nakon glasina o njegovoj smrti oglasio se Soros

"Živ sam i zdrav": Nakon glasina o njegovoj smrti oglasio se Soros

Blic 15.05.2023
Američki milijarder Džordž Soros (92) demantovao je danas glasine da je umro, rekavši da je "živ i zdrav". - Glasine da sam imao srčani udar su potpuno lažne. Ja sam živ i zdrav - rekao je on. Vesti o navodnoj smrti Sorosa usled srčanog udara… »
Soroš demantovao glasine da je preminuo, oglasio se na Tviteru: „Živ sam i zdrav“

Soroš demantovao glasine da je preminuo, oglasio se na Tviteru: „Živ sam i zdrav“

Nova 15.05.2023
Američki biznismen Džordž Soroš oglasio se na Tviter kanalu, negirajući glasine da je preminuo, koje su od prošle noći ušle u trending na ovoj društvenoj mreži. Glasina da je milijarder (92) preminuo je počela na stranici Politics For All… »
Džordž Soroš demantovao glasine da je preminuo: "Živ sam i zdrav"

Džordž Soroš demantovao glasine da je preminuo: "Živ sam i zdrav"

Radio 021 15.05.2023
Američki biznismen Džordž Soroš oglasio se na Tviteru, negirajući glasine da je preminuo, koje su od prošle noći ušle u trending na toj društvenoj mreži. Glasina da je milijarder (92) preminuo krenula je sa stranica Politics for all Ireland… »

Vesti dana »