Povezane vesti

Đoković: Zahvaljujući Federeru i Nadalu postao sam to što jesam

Đoković: Zahvaljujući Federeru i Nadalu postao sam to što jesam

Politika 16.05.2023
RIM - Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da su Rodžer Federer i Rafael Nadal zaslužni za njegov uspeh, ali da nikada nisu bili prijatelji i da pored toga gaje veliko uzajamno poštovanje. Đoković je trenutno u Rimu, gde ga očekuje… »
Viđam Nadala više nego majku, ali nikad nismo bili prijatelji! Novak pričao o najvećim rivalima: Išli na večeru, ali...

Viđam Nadala više nego majku, ali nikad nismo bili prijatelji! Novak pričao o najvećim rivalima: Išli na večeru, ali...

Mondo 16.05.2023
Novak Đoković veoma poštuje svoje najveće rivale, ali jednostavno prijateljstvo tu nije moguće. Novak Đoković veoma poštuje svoje najveće rivale, ali jednostavno prijateljstvo tu nije moguće. Novak Đoković je u Italiji gde ga u Rimu čeka duel… »
"Nikad nismo bili prijatelji": Novak Đoković o večeri sa Nadalom i nedodirljivom Federeru

"Nikad nismo bili prijatelji": Novak Đoković o večeri sa Nadalom i nedodirljivom Federeru

Večernje novosti 16.05.2023
Novak Đoković učestvuje na mastersu u Rimu gde brani titulu. Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN Tokom boravka u glavnom gradu Italije dao je intervju za „Korijere dela sera” u kojem je govorio i o odnosu sa najvećim rivalima tokom karijere Rodžeru Federeru… »
Đoković: Zahvaljujući Federeru i Nadalu postao sam to što jesam

Đoković: Zahvaljujući Federeru i Nadalu postao sam to što jesam

Vesti online 16.05.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da su Rodžer Federer i Rafael Nadal zaslužni za njegov uspeh, ali da nikada nisu bili prijatelji i da pored toga gaje veliko uzajamno poštovanje. Đoković je trenutno u Rimu, gde ga očekuje borba za… »

Vesti dana »