Povezane vesti
Predsednica Skupštine Crne Gore Danijela Đurović i ministri Marko Kovač i Miomir Vojinović napustili SNP
Politika 16.05.2023
Predsednica Skupštine Crne Gore Danijela Đurović, ministri pravde i prosvete Marko Kovač i Miomir Vojinović, kao i Nebojša Vuksanović napustili su Socijalističku narodnu partiju (SNP), potvrđeno je Vijestima. Razlog njihovih ostavki su, kako nezvanično… »
Vijesti: Predsednica Skupštine Đurović, ministri pravde i prosvete napustili SNP
Euronews 16.05.2023
Predsednica Skupštine Crne Gore Danijela Đurović, ministri pravde i prosvete Marko Kovač i Miomir Vojinović, kao i Nebojša Vuksanović napustili su Socijalističku narodnu partiju (SNP), potvrđeno je crnogorskom listu Vijesti. Razlog njihovih ostavki su… »
Dramatični potresi na političkoj sceni Crne Gore: Ostavke na članstvo u SNP podneli predsednica Skupštine i dva ministra
Večernje novosti 15.05.2023
NASTAVLjA se sa dramatičnim potresima na političkoj sceni Crne Gore. FOTO: EPA Predsednica Skupštine Crne Gore Danijela Đurović, ministar pravde u Vladi Crne Gore Marko Kovač i ministar prosvete Miomir Vojinović, podneli su ostavke na članstvo u SNP… »








