Povezane vesti

Luka Rogan predvodio Vošu do finala

Luka Rogan predvodio Vošu do finala

Sportski žurnal 16.05.2023
Šampion slomio snažan otpor Pančevaca i došao na korak do odbrane trona. Vojvodina je prvi finalista plej-ofa, pošto je slavila i u izuzetno teškom, napetom i neizvesnom duelu u Strelištu – 23:26 (12:14). Dobro su Novosađani otvorili duel, imali… »
Sevali crveni kartoni u Pančevu, Vojvodina u finalu plej-ofa

Sevali crveni kartoni u Pančevu, Vojvodina u finalu plej-ofa

Sport klub 16.05.2023
Vojvodina se posle dva meča plasirala u finale plej-ofa Arkus lige, Novosađani su slavili i u drugom meču serije u Pančevu, sa 26:23 (14:12). Vojvodina je prvi finalista plej-ofa Arkus lige, za trofej Novosađani će se boriti sa boljim iz drugog… »
Vest koja je uzdrmala Denver pred finale "zapada": Jokiću i Nagetsima ovo uopšte nije trebalo

Vest koja je uzdrmala Denver pred finale "zapada": Jokiću i Nagetsima ovo uopšte nije trebalo

Večernje novosti 16.05.2023
NIKOLA Jokić je drugi put u karijeri došao do finala konferencije, pretposlednjeg stepenika do završnih borbi za NBA titulu, ali su on i Denver nagetsi dobiil lošu vest pred početak serije sa Los Anđeles lejkersima. Foto AP Naime, kako je saopštio… »
VIDEO Jokić izlazi iz mraka, scena kao iz horor filma: Spektakularna najava za finale koje dugo nije ovoliko čekano

VIDEO Jokić izlazi iz mraka, scena kao iz horor filma: Spektakularna najava za finale koje dugo nije ovoliko čekano

Nova 16.05.2023
Denver Nagetsi i Los Anđeles Lejkersi kreću u svoju seriju finala Zapada NBA lige između utorka i srede (2.30 ujutru). Od prvog do poslednjeg meča sve ćete moći da ispratite uživo na portalu Nova.rs, a Sports centar je istim povodom objavio veoma… »
Hit pesma hara amerikom! Za sve je kriv Nikola Jokić (video)

Hit pesma hara amerikom! Za sve je kriv Nikola Jokić (video)

Večernje novosti 16.05.2023
NIKOLA Jokić je iznova u centru pažnje u NBA ligi, igra izvrsno u plej-ofu, odveo je Denver do finala Zapadne konferencije, ali nije to jedini razlog što o njemu američki novinari pričaju. FOTO: AP Naime, Kejti Vindži, koja izveštava sa utakmica… »
Jokićev odgovor Amerikancima postao hit na internetu: Pitali ga za Lejkerse i finale, a on sve priznao! (video)

Jokićev odgovor Amerikancima postao hit na internetu: Pitali ga za Lejkerse i finale, a on sve priznao! (video)

Mondo 16.05.2023
Srpski košarkaš oduševio dogovorom, iako nije planirao da bude duhovit već je samo priznao kakvo je stvarno stanje. Srpski košarkaš oduševio dogovorom, iako nije planirao da bude duhovit već je samo priznao kakvo je stvarno stanje. Finalna serija… »
Jokić: Lejkersi igraju neverovatno u plej-ofu, ali mi smo sada iskusniji

Jokić: Lejkersi igraju neverovatno u plej-ofu, ali mi smo sada iskusniji

Politika 16.05.2023
DENVER – Košarkaš Denvera Nikola Jokić izjavio je da ekipa Los Anđeles Lejkersa igra dobro u ovogodišnjem plej-ofu NBA lige, ali je dodao da je njegov tim iskusniji u odnosu na prošle sezone, prenosi AP. Košarkaši Denvera i LA Lejkersa igraće… »
Plan Lejkersa u zaustavljanju Jokića: Moraćemo da ga „kidnapujemo“

Plan Lejkersa u zaustavljanju Jokića: Moraćemo da ga „kidnapujemo“

Danas 16.05.2023
Vreme je za finale Zapadne konferencije. U novom pohodu na NBA titulu, Denver Nagetsi pokušaće da eliminišu Los Anđeles Lejkerse, u reprizi iz 2020. godine. Denver ima prednost domaćeg terena, koja bi mogla da bude dragocena, pogotovo ukoliko u prve… »
Jakšić: Neće biti lako protiv Zvezde

Jakšić: Neće biti lako protiv Zvezde

Sportski žurnal 16.05.2023
Novi Beograd je na pobedu u finalnoj seriji od titule, a drugi meč je sutra od 20 časova. Igrač Novog Beograda Nikola Jakšić očekuje težak drugi meč protiv Crvene zvezde u finalu plej-ofa Superlige Srbije. Novi Beograd vodi 1:0 u seriji, pošto su… »
Titula ili majstorica: Vaterpolisti Novog Beograda žele da odbrane krunu, a igrači Zvezde da izbore treći meč

Titula ili majstorica: Vaterpolisti Novog Beograda žele da odbrane krunu, a igrači Zvezde da izbore treći meč

Večernje novosti 16.05.2023
RASPLET ili zaplet. Vaterpolisti Crvene zvezde žele da se u sredu (20.00) na svom bazenu "25. maj - Milan Gale Muškatirović" u drugoj finalnoj utakmici plej-ofa Superlige revanširaju igračima Novog Beograda i izbore majstoricu, 20. maja. S druge… »
Jokić: Lejkersi igraju neverovatno u plej-ofu, ali mi smo sada iskusniji

Jokić: Lejkersi igraju neverovatno u plej-ofu, ali mi smo sada iskusniji

Dnevnik 16.05.2023
DENVER: Košarkaš Denvera Nikola Jokić izjavio je da ekipa Los Anđeles Lejkersa igra dobro u ovogodišnjem plej-ofu NBA lige, ali je dodao da je njegov tim iskusniji u odnosu na prošle sezone, prenosi AP. Košarkaši Denvera i LA Lejkersa igraće… »
Jokić: "Ne sećam se poraza od Lejkersa u balonu"

Jokić: "Ne sećam se poraza od Lejkersa u balonu"

Sportske.net 16.05.2023
Košarkaši Denver Nagetsa i Los Anđeles Lejkersa u noći između utorka i srede od 2.30 sati po našem vremenu otvaraju finale Zapadne konferencije NBA lige. Serija se igra do četiri pobede, a prednost domaćeg terena ima Denver, koji je u regularnom… »
Jokić: LA Lejkersi igraju neverovatno u plej-ofu, ali mi smo sada iskusniji

Jokić: LA Lejkersi igraju neverovatno u plej-ofu, ali mi smo sada iskusniji

Vesti online 16.05.2023
Košarkaš Denvera Nikola Jokić izjavio je da ekipa Los Anđeles Lejkersa igra dobro u ovogodišnjem plej-ofu NBA lige, ali je dodao da je njegov tim iskusniji u odnosu na prošle sezone, prenosi AP. Košarkaši Denvera i LA Lejkersa igraće sutra prvi… »
Jokić: Lejkersi odlični, ali smo i mi iskusniji

Jokić: Lejkersi odlični, ali smo i mi iskusniji

Sportski žurnal 16.05.2023
Prva utakmica u Denveru je na programu kasno noćas od 2.30 iza ponoći. Zvezda Denvera Nikola Jokić smatra da je igra Los Anđeles Lejkersa dobra u ovogodišnjem doigravanju NBA lige. Denver i Lejkersi sutra igraju prvi meč finala plej-ofa Zapadne… »
Sprema se otmica Srbina: Lejkersi imaju savršen plan kako zaustaviti Nikolu Jokića

Sprema se otmica Srbina: Lejkersi imaju savršen plan kako zaustaviti Nikolu Jokića

Večernje novosti 16.05.2023
SRPSKI košarkaš Nikola Jokić će u noći između utorka i srede odigrati prvi meč finalne serije Zapadne konferencije protiv Los Anđeles lejkersa. Njegov Denver važi za velikog favorita, iako su pre tri godine skoro pa počišćeni od "jezeraša"… »
Lejkersi našli taktiku za Jokića! Za početak maska na glavu...

Lejkersi našli taktiku za Jokića! Za početak maska na glavu...

Sportske.net 16.05.2023
Večeras, odnosno naredne noći po našem vremenu kreće finalna serija Zapada, Lejkersi na Denver, prava poslastica. Slavni klub sa Pacifika se dokopao finala, Amerika sanja novi okršaj Bostona i Lejkersa što je klasik lige, ali na tom putu stoji… »
"Jokić? Otkrio sam ja i drugu stranu nikoline ličnosti" Američki novinar objavio ono što mnogi o Srbinu ne znaju

"Jokić? Otkrio sam ja i drugu stranu nikoline ličnosti" Američki novinar objavio ono što mnogi o Srbinu ne znaju

Večernje novosti 15.05.2023
NIKOLA Jokić je iznova u centru pažnje u NBA ligi, igra izvrsno u plej-ofu, odveo je Denver do finala Zapadne konferencije, ali nije to jedini razlog što o njemu američki novinari pričaju. Tanjug/AP Naime, Vik Lombardi, koji izveštava sa utakmica… »
Šumadinci veruju U podvig: Vaterpolisti Radničkog se nadaju da mogu da iznenade Partizan

Šumadinci veruju U podvig: Vaterpolisti Radničkog se nadaju da mogu da iznenade Partizan

Večernje novosti 15.05.2023
UZBUDLjIVA je i borba za treće mesto u Superligi vaterpolista, jer vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona. Zato se igrači Radničkog nadaju da sutra (20.00) na Banjici u revanš meču mogu da pobede Partizan i tako izbore majstoricu, koja bi se odigrala… »

Vesti dana »