Povezane vesti

Prvi regionalni kongres pacijentkinja sa rakom dojke: Kakva su iskustva iz Srbije, Hrvatske, Slovenije

Prvi regionalni kongres pacijentkinja sa rakom dojke: Kakva su iskustva iz Srbije, Hrvatske, Slovenije

Danas 16.05.2023
Više od 150 pacijentkinja iz gotovo 20 udruženja žena sa rakom dojke iz Srbije i regiona okupilo se u Beogradu na prvom regionalnom kongresu pacijentkinja obolelih od ove vrste karcinoma, od kojeg gotovo svakodnevno premine 10 žena. Kongresu, pod… »
"Ja to mogu": Prvi regionalni kongres pacijentkinja sa rakom dojke u Beogradu sa idejom razmene primera dobre prakse

"Ja to mogu": Prvi regionalni kongres pacijentkinja sa rakom dojke u Beogradu sa idejom razmene primera dobre prakse

Euronews 16.05.2023
U Beogradu se danas održava prvi regionalni kongres pacijentkinja sa rakom dojke pod nazivom "Ja to mogu". Više od 150 pacijentkinja iz gotovo 20 udruženja iz Srbije i regiona okupiće se i razmeniti iskustva na teme koje interesuju sve pacijentkinje… »
Prvi regionalni kongres pacijentkinja sa rakom dojke "Ja to mogu": Više od 150 žena poslalo važnu poruku

Prvi regionalni kongres pacijentkinja sa rakom dojke "Ja to mogu": Više od 150 žena poslalo važnu poruku

Telegraf 16.05.2023
Godišnje se rak dojke dijagnostikuje kod 4.500 žena i predstavlja vodeċi uzrok smrti u poređenju sa drugim malignim bolestima koje pogađaju žene. Više od 150 pacijentkinja iz gotovo 20 udruženja žena sa rakom dojke iz Srbije i regiona okupilo se… »
Od raka dojke godišnje oboli 4.500 žena! Lekari apeluju na važnost prevencije!

Od raka dojke godišnje oboli 4.500 žena! Lekari apeluju na važnost prevencije!

Blic 16.05.2023
Rak dojke je najučestalije maligno oboljenje kod žena u Srbiji, a svake godine se broj novoobolelih žena progresivno povećava. Godišnje se rak dojke dijagnostikuje kod 4.500 žena i predstavlja vodeċi uzrok smrti u poređenju sa drugim malignim… »
Prvi regionalni kongres pacijentkinja obolelih od raka dojke

Prvi regionalni kongres pacijentkinja obolelih od raka dojke

Politika 16.05.2023
Više od 150 pacijentkinja iz gotovo 20 udruženja žena sa rakom dojke iz Srbije i regiona okupilo se danas u Beogradu na prvom regionalnom kongresu pacijentkinja obolelih od te vrste karcinoma, od kojeg gotovo svakodnevno umre deset žena. Kongresu, pod… »
Od raka dojke godišnje oboli 4.500 žena! Lekari apeluju na važnost prevencije!

Od raka dojke godišnje oboli 4.500 žena! Lekari apeluju na važnost prevencije!

Blic 16.05.2023
Rak dojke je najučestalije maligno oboljenje kod žena u Srbiji, a svake godine se broj novoobolelih žena progresivno povećava. Godišnje se rak dojke dijagnostikuje kod 4.500 žena i predstavlja vodeċi uzrok smrti u poređenju sa drugim malignim… »
Prvi regionalni kongres pacijentkinja obolelih od raka dojke

Prvi regionalni kongres pacijentkinja obolelih od raka dojke

RTV 16.05.2023
BEOGRAD - Više od 150 pacijentkinja iz gotovo 20 udruženja žena sa rakom dojke iz Srbije i regiona okupilo se danas u Beogradu na prvom regionalnom kongresu pacijentkinja obolelih od te vrste karcinoma, od kojeg gotovo svakodnevno umre deset žena… »

Vesti dana »