Povezane vesti

Rud eliminisao Đerea sa mastersa u Rimu

Rud eliminisao Đerea sa mastersa u Rimu

Politika 16.05.2023
RIM – Srpski teniser Laslo Đere okončao je učešće na mastersu u Rimu pošto ga je u osmini finala pobedio Norvežanin Kasper Rud 2:0 (6:1, 6:3) za sat i osam minuta. Prvi set je počeo brejkom Đerea, ali onda je usledila furiozna serija… »
Rim - Rune zakazao četvrtfinale protiv Đokovića

Rim - Rune zakazao četvrtfinale protiv Đokovića

Sportske.net 16.05.2023
Mladi danski teniser Holger Rune biće rival Novaku Đokoviću u četvrtfinalu mastersa u Rimu. Rune, sedmi igrač sveta, je u osmini finala nakon velike borbe savladao Australijanca Alekseja Popirina, 77. na ATP listi, sa 2:1. Po setovima je bilo 6:4… »
Novak opet u sredu prvi na terenu

Novak opet u sredu prvi na terenu

Sport klub 16.05.2023
Novak Đoković neće imati dan pauze između osmine finala i četvrtine finala. Njegov rival će u sredu biti Danac Holger Rune. Još jednom će Novak Đoković imati dnevni meč u Rimu. U četvrtfinalnom duelu će mu protivnik biti Holger Rune. Sedmi… »
Porazi Sinera i Rubljova, Muzetiju se nije svidelo rukovanje

Porazi Sinera i Rubljova, Muzetiju se nije svidelo rukovanje

Sport klub 16.05.2023
Na Mastersu u Rimu su ispala dvojica visoko rangiranih tenisera. Janik Siner je izgubio od Serundola, a Andrej Rubljov od Hanfmana. Dalje je prošao i Lorenco Muzeti i to pobedivši Frensisa Tijafoa. Muzeti je u tri seta bio bolji od Tijafoa i to posle… »
Međedović posle titule u Mathauzenu ispao u prvom kolu Bordoa

Međedović posle titule u Mathauzenu ispao u prvom kolu Bordoa

Sportske.net 16.05.2023
Teniser Srbije Hamad Međedović poražen je danas od Mikaela Imera iz Švedske sa 1:2 u setovima (6:2, 3:6, 5:7), u prvom kolu ATP čelendžera u francuskom gradu Bordou. Međedoviću još nije upisano 100 ATP poena za titulu u Mauthauzenu, pa je i dalje… »
Poznato kada Novak igra za polufinale Rima!

Poznato kada Novak igra za polufinale Rima!

Sportske.net 16.05.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković igraće sutra svoj četvrtfinalni meč na mastersu u Rimu. Protivnik našem teniseru biće Danac Holger Rune, a organizatori su odredili termin njihovog meča. Novak će, baš kao i danas, započeti program na… »
Zverev se kasno probudio, Medvedev u četvrtfinalu

Zverev se kasno probudio, Medvedev u četvrtfinalu

Sport klub 16.05.2023
Delovalo je da Danil Medvedev neće mnogo vremena provesti na terenu protiv Saše Zvereva. Pokazao je brutalnu igru protiv velikog rivala u prvom setu pa je bilo 6:2, čak je i u drugom Rus krenuo dobro ali se Saša Zverev probudio pa se igrao taj-brejk… »
Porazi Sinera i Rubljova, Muzetiju se nije svidelo rukovanje

Porazi Sinera i Rubljova, Muzetiju se nije svidelo rukovanje

Novi magazin 16.05.2023
Na Mastersu u Rimu su ispala dvojica visoko rangiranih tenisera. Janik Siner je izgubio od Serundola, a Andrej Rubljov od Hanfmana. Dalje je prošao i Lorenco Muzeti i to pobedivši Frensisa Tijafoa. Muzeti je u tri seta bio bolji od Tijafoa i to posle… »
Dona Vekić bez šansi protiv najbolje na svetu

Dona Vekić bez šansi protiv najbolje na svetu

Sport klub 16.05.2023
Hrvatska teniserka Dona Vekić nije mogla da pruži jači otpor Igi Švjontek koja je slavila u meču osmine finala Mastersa u Rimu. Za sat i po je bilo 6:3 i 6:4. Iga Švjontek jeste prva napravila brejk u ovom duelu, ali je u naredna dva svoja servis… »
Novaku se "čisti" put ka tituli: Posle Alkaraza, ispao još jedan od favorita u Rimu

Novaku se "čisti" put ka tituli: Posle Alkaraza, ispao još jedan od favorita u Rimu

Večernje novosti 16.05.2023
NAJPRE je Karlos Alkaraz, a sada i Janik Siner dodatno olakšao put Novaku Đokoviću ka pohodu na sedmu titulu u Rimu. Foto: EPA-EFE/FABIO FRUSTACI Italijanski teniser je neočekivano poražen od Argentinca Franciska Serundola i to posle preokreta sa… »
Rune protivnik Đokoviću u četvrtfinalu mastersa u Rimu

Rune protivnik Đokoviću u četvrtfinalu mastersa u Rimu

Politika 16.05.2023
RIM – Danski teniser Holger Rune igraće protiv Novaka Đokovića u četvrtfinalu mastersa u Rimu pošto je danas u meču osmine finala pobedio Australijanca Alekseja Popirina 6:4, 5:7, 6:4 posle dva časa i 52 minuta igre. Rune, sedmoplasirani na ATP… »
Rud lako zaustavio Đerea

Rud lako zaustavio Đerea

Sportski žurnal 16.05.2023
Naš teniser počeo brejkom, ali je onda usledila furiozna pratija Norvežanina. Laslo Đere je okončao učešće na Mastersu u Rimu pošto ga je u osmini finala pobedio Norvežanin Kasper Rud 2:0 (6:1, 6:3) za sat i osam minuta. Prvi set je počeo… »
"Podseća me na mene!" Đoković pred duel sa Runeom: Sjajan momak, dobro se slažemo!

"Podseća me na mene!" Đoković pred duel sa Runeom: Sjajan momak, dobro se slažemo!

Večernje novosti 16.05.2023
NOVAK Đoković stigao je do četvrtfinala mastersa u Rimu, gde ga čeka okršaj sa danskim teniserom Holgerom Runeom. FOTO: Tanjug/AP Srpski as će tako imati priliku da se revanšira sedmom igraču sveta za poraz u finalu mastersa u Parizu, a o… »
Đere poražen od Ruda u osmini finala mastersa u Rimu

Đere poražen od Ruda u osmini finala mastersa u Rimu

Beta 16.05.2023
Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo danas da se plasira u četvrtfinale mastersa u Rimu, pošto je poražen od četvrtog igrača sveta Kaspera Ruda sa 1:6, 3:6. Norveški igrač je pobedu nad 62. teniserom sveta zabeležio za sat i 10 minuta. Đere je… »
Rud eliminisao Đerea sa mastersa u Rimu

Rud eliminisao Đerea sa mastersa u Rimu

Vesti online 16.05.2023
Srpski teniser Laslo Đere okončao je učešće na mastersu u Rimu pošto ga je u osmini finala pobedio Norvežanin Kasper Rud 2:0 (6:1, 6:3) za sat i osam minuta. Prvi set je počeo brejkom Đerea, ali onda je usledila furiozna serija četvrtoplasiranog… »
Đere odmah napravio brejk i potom osvojio još samo dva gema

Đere odmah napravio brejk i potom osvojio još samo dva gema

Sport klub 16.05.2023
Laslo Đere nije uspeo da se plasira u četvrtfinale Mastersa u Rimu pošto je u četvrtom kolu poražen od Kaspera Ruda. Četvrti igrač sveta je za 70 minuta slavio rezultatom 6:1, 6:3 i u borbi za mesto među četiri najbolja sastaće se sa Fransiskom… »
Đere lak plen za Ruda u osmini finala Rima

Đere lak plen za Ruda u osmini finala Rima

Euronews 16.05.2023
Srpski teniser, Laslo Đere, poražen je u osmini finala Mastersa u Rimu od Kaspera Ruda sa 2:0 Duel je trajao svega nešto više od sat vremena, a po setovima je bilo 6:1, 6:3 u korist Norvežanina. Iako je srpski as počeo duel brejkom, to mu je ujedno… »
Ništa od četvrtfinala - Rud izbacio Đerea iz Rima!

Ništa od četvrtfinala - Rud izbacio Đerea iz Rima!

Sportske.net 16.05.2023
Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo danas da se plasira u četvrtfinale mastersa u Rimu, pošto je poražen od četvrtog igrača sveta Kaspera Ruda sa 1:6, 3:6. Norveški igrač je pobedu nad 62. teniserom sveta zabeležio za sat i 10 minuta. Đere je… »
''Čuo sam šta je Đoković rekao o meni..." Holger Rune o predstojećem velikom duelu sa Novakom

''Čuo sam šta je Đoković rekao o meni..." Holger Rune o predstojećem velikom duelu sa Novakom

Večernje novosti 16.05.2023
Holger Rune i Novak Đoković odigraće četvrtfinalni duel na mastersu u Rimu, a mladi Danac je govorio o tom meču. Foto Instagram printscreen/holgerrune Đoković i Rune su se sastali u novembru prošle godine na turniru u Parizu kada je Danac nakon… »
Rud eliminisao Đerea sa Mastersa u Rimu

Rud eliminisao Đerea sa Mastersa u Rimu

Dnevnik 16.05.2023
RIM: Srpski teniser Laslo Đere okončao je učešće na Mastersu u Rimu pošto ga je u osmini finala pobedio Norvežanin Kasper Rud 2:0 (6:1, 6:3) za sat i osam minuta. Prvi set je počeo brejkom Đerea, ali onda je usledila furiozna serija… »
Kraj za Đerea u četvrtom kolu rima: Norvežanin ubedljiv protiv srpskog tenisera

Kraj za Đerea u četvrtom kolu rima: Norvežanin ubedljiv protiv srpskog tenisera

Večernje novosti 16.05.2023
SRPSKI teniser Laslo Đere učešće na mastersu u Rimu završio je u osmini finala. Bolji od njega bio je Kasper Rud sa 6:1, 6:3. M. Vukadinović Odličnu igru prikazao je Norvežanin i zasluženo se našao među osam najboljih igrača na turniru u… »
Sraman komentar Novakovog mrzitelja, okrivio Đokovića za prljav potez Britanca

Sraman komentar Novakovog mrzitelja, okrivio Đokovića za prljav potez Britanca

Nova 16.05.2023
Koristi svaku priliku da napadne srpskog tenisera. Novak Đoković je ponovo ušao u seriju pobeda, a to očigledno nekima smeta. Srpski teniser je na mastersu u Rimu savladao Kamerona Norija rezultatom 2:0 u setovima i rutinski prošao u četvrtfinale… »
Novak baš ljut na protivnika: "Uneo je vatru, ja sam odgovorio!"

Novak baš ljut na protivnika: "Uneo je vatru, ja sam odgovorio!"

Sportske.net 16.05.2023
Pobedio je Novak Đoković Kamerona Norija i plasirao se u četvrtfinale turnira u Rimu gde će ga sačekati sjajni Holger Rune. "Definitivno sam zadovoljan najboljim rezultatima ovde u Rimu, ovde sam najviše konstantan. Igrao sam dosta finala… »
Đoković priznao da je igrao u bolovima

Đoković priznao da je igrao u bolovima

Sportski žurnal 16.05.2023
Srbin nije želeo da komentariše nesportski potez Britanca Kamerona Norija, koji ga je lopticom pogodio u nogu. Novak Đoković je priznao da je osećao bolove tokom meča u kom je pobedio Britanca Kamerona Norija u osmini finala Mastersa u Rimu Srbinu… »
Đoković dobio šansu za revanš, večeras Zverev na Medvedeva

Đoković dobio šansu za revanš, večeras Zverev na Medvedeva

Sport klub 16.05.2023
Danac Holgen Rune će biti naredni rivala Novaka Đokovića na Mastersu u Rimu. Sedmi igrač sveta je u četvrtom kolu savladao Australijanca Alekseja Popirina teže nego što se očekivalo rezultatom 6:4, 5:7 i 66:4 za dva časa i 45 minuta igre… »
Rune zakazao četvrtfinale protiv Đokovića

Rune zakazao četvrtfinale protiv Đokovića

Sportski žurnal 16.05.2023
Danac se dobrano namučio protiv Australijanca Alekseja Popirina posle dva časa i 52 minuta igre (6:4, 5:7, 6:4). Danac Holger Rune igraće protiv Novaka Đokovića u četvrtfinalu mastersa u Rimu, pošto je u osmini finala pobedio Australijanca Alekseja… »
O kakvim bolovima Novak govori?

O kakvim bolovima Novak govori?

Sportske.net 16.05.2023
Uspeo je Novak Đoković da se plasira u četvrtfinale turnira u Rimu preko Kamerona Norija, britanskog tenisera koji nije mnogo mučio Srbina. Novak je imao određene probleme sa povredom, ali kaže da nije ništa ozbiljno. "Za sada je dobro. Danas smo… »
Bezobrazni Britanac je to i zaslužio! Novak Đoković je prvi put uradio ovako nešto

Bezobrazni Britanac je to i zaslužio! Novak Đoković je prvi put uradio ovako nešto

Večernje novosti 16.05.2023
Britanski teniser Kameron Nori pogodio je tokom drugog seta lopticom srpskog igrača Novaka Đokovića u osmini finala mastersa u Rimu. FOTO: AP/Tanjug Nori je prilikom smeča pogodio Đokovića lopticom u nogu iako je srpski teniser bio okrenut leđima… »
Đoković posle pobede nad Norijem priznao da je igrao sa bolovima

Đoković posle pobede nad Norijem priznao da je igrao sa bolovima

Politika 16.05.2023
RIM – Najbolji teniser planete Novak Đoković izjavio je posle pobede nad Britancem Kameronom Norijem u osmini finala mastersa u Rimu da je osećao bolove tokom meča, ali je dodao da je najvažnije da je stigao do plasmana u četvrtfinale. Đokoviću… »
Đoković nije naseo na trikove Norija, bez većeg stresa došao do četvrtfinala Rima

Đoković nije naseo na trikove Norija, bez većeg stresa došao do četvrtfinala Rima

Danas 16.05.2023
Novak Đoković preslišao je neugodnog Kamerona Norija za plasman u četvrtfinale mastersa u Rimu – 6:3, 6:4. Meč je imao specifičnu uvertiru, s obzirom na to da je Novak Đoković kasnio čitavih 15 minuta, što je unervozilo Britanca. Ni sam tok… »
Đoković saznao narednog rivala: Mlada nada svetskog tenisa izaći će na megdan Srbinu

Đoković saznao narednog rivala: Mlada nada svetskog tenisa izaći će na megdan Srbinu

Večernje novosti 16.05.2023
Novak Đoković se pobedom nad Norijem plasirao u četvrtfinale mastersa u Rimu, a tamo će odmeriti snage sa mladim Dancem. Foto: EPA-EFE/JOHN G. MABANGLO Holger Rune i Novak Đoković sastaće se u četvrtfinalu mastersa u Rimu. Rune je pobedio Popirina… »
Đoković u četvrtfinalu mastersa u Rimu

Đoković u četvrtfinalu mastersa u Rimu

Novi magazin 16.05.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale mastersa u Rimu, pošto je pobedio 13. igrača sveta Britanca Kamerona Norija posle dva seta, 6:3, 6:4. Prvi teniser sveta pobedio je posle sat i 28 minuta. Đoković je u drugom gemu prvog… »
Đoković u četvrtfinalu mastersa u Rimu

Đoković u četvrtfinalu mastersa u Rimu

Beta 16.05.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale mastersa u Rimu, pošto je pobedio 13. igrača sveta Britanca Kamerona Norija posle dva seta, 6:3, 6:4. Prvi teniser sveta pobedio je posle sat i 28 minuta. Đoković je u drugom gemu prvog… »
VIDEO Đoković prvi put u karijeri nije uradio jednu stvar na kraju meča, pokazao koliko je ljut na rivala

VIDEO Đoković prvi put u karijeri nije uradio jednu stvar na kraju meča, pokazao koliko je ljut na rivala

Nova 16.05.2023
Neverovatne scene. Novak Đoković je rutinski savladao Kamerona Norija u osmini finala mastersa u Rimu u meču u kojem je pored dominacije srpskog tenisera viđena velika tenzija. Tokom drugog seta je viđeno dosta nervoze, a viđene su i neprijatne… »
Nole otkrio iznenađujući detalj zbog koga je kasnio na meč

Nole otkrio iznenađujući detalj zbog koga je kasnio na meč

Sport klub 16.05.2023
Novak Đoković lako se plasirao u četvrtfinale Mastersa u Rimu pobedom protiv Kamerona Norija u dva seta - 6:3, 6:4. Srpski teniser je bez većih poteškoća odradio posao u vrlo čudnom meču, a u borbi za mesto u polufinalu sastaće se sa Holgerom… »
Đoković pobedom nad Norijem do četvrtfinala Rima

Đoković pobedom nad Norijem do četvrtfinala Rima

Radio 021 16.05.2023
Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale mastersa u Rimu, pošto je u osmini finala turnira u glavnom gradu Italije pobedio Britanca Kamerona Norija 6:3, 6:4. Meč je trajao jedan sat i 28 minuta. Ovo je bio treći međusobni duel srpskog i britanskog… »
Novak otkrio još jedan skandal u rimu - nisu ga pustili na teren: Sve vreme sam osećao bolove zbog toga!

Novak otkrio još jedan skandal u rimu - nisu ga pustili na teren: Sve vreme sam osećao bolove zbog toga!

Mondo 16.05.2023
Novak Đoković je govorio za medije posle pobede nad Kameronom Norijem i požalio se na organizaciju. Novak Đoković je govorio za medije posle pobede nad Kameronom Norijem i požalio se na organizaciju. Novak Đoković je ušao u četvrtfinale Rima… »
"Osećao sam bolove": Novak Đoković zabrinuo navijače posle pobede protiv Norija

"Osećao sam bolove": Novak Đoković zabrinuo navijače posle pobede protiv Norija

Večernje novosti 16.05.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale mastersa u Rimu, pošto je danas u osmini finala turnira u glavnom gradu Italije pobedio Britanca Kamerona Norija 6:3, 6:4. Foto: AP U izjavi posle meča, Srbin je otkrio da su na početku susreta… »
"Očekivano je da napucaš Đokovića": Šta tek reći za ovoga? Sramna objava Amerikanca

"Očekivano je da napucaš Đokovića": Šta tek reći za ovoga? Sramna objava Amerikanca

Večernje novosti 16.05.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale mastersa u Rimu, pošto je pobedio 13. igrača sveta Britanca Kamerona Norija posle dva seta, 6:3, 6:4. Foto: Printskrin Međutim, od same Noletove pobede više prašine je podigao potez… »
Đoković danas igra u 11 sati protiv Norija u osmini finala mastersa u Rimu

Đoković danas igra u 11 sati protiv Norija u osmini finala mastersa u Rimu

Politika 16.05.2023
RIM – Srpski teniser Novak Đoković igraće danas od 11 sati na Centralnom terenu protiv Britanca Kamerona Norija u osmini finala mastersa u Rimu. Đoković i Nori odigrali su dva međusobna duela u karijeri, a oba je dobio srpski teniser. Srpski… »

Vesti dana »