Povezane vesti

Oglasila se Đulkica Sakić: Sa polubratom Rašidom nije bila u dobrim odnosima, slomila se kada je čula da je umro: "Plačem…

Oglasila se Đulkica Sakić: Sa polubratom Rašidom nije bila u dobrim odnosima, slomila se kada je čula da je umro: "Plačem…

Blic 16.05.2023
Sin pokojnog pevača Sinana Sakića, Rašid Sakić (45) iznenada je preminuo u zatvoru u Sremskoj Mitrovici, a sada se oglasila njegova polusestra Đulkica Sakić. Uzrok njegove smrti nije poznat, a iz Uprave za izvršenje krivičnih sankcija saopštili… »
Nakon iznenadne smrti polubrata, oglasio se Alen Sakić - "Ne zanima me! Kako je živeo, tako je i umro"

Nakon iznenadne smrti polubrata, oglasio se Alen Sakić - "Ne zanima me! Kako je živeo, tako je i umro"

Mondo 16.05.2023
Rašid Sakić, sin pokojnog pevača Sinana Sakića, preminuo je u zatvorskoj ćeliji, a za medije se oglasio njegov polubrat Alen. Rašid Sakić, sin pokojnog pevača Sinana Sakića, preminuo je u zatvorskoj ćeliji, a za medije se oglasio njegov polubrat… »
Ko je bio Rašid, sin Sinana Sakića: Robijao zbog ubistva, pljačke i razbojništva, sumnjalo se da je sestri zapalio kuću, a…

Ko je bio Rašid, sin Sinana Sakića: Robijao zbog ubistva, pljačke i razbojništva, sumnjalo se da je sestri zapalio kuću, a…

Nova 16.05.2023
Rašid Sakić zvani Ćelo, sin legendarnog pevača Sinana Sakića, preminuo je u KPZ Sremska Mitrovica u 46. godini života. Uzrok smrti za sada nije poznat. Rašid je često imao problema sa zakonom, a skandalozne optužbe na njegov račun iznosili su i… »
Oglasila se đulkica - "čula sam da je ubijen": Brata optuživala da je silovatelj, a evo šta kaže nakon njegove smrti

Oglasila se đulkica - "čula sam da je ubijen": Brata optuživala da je silovatelj, a evo šta kaže nakon njegove smrti

Mondo 16.05.2023
Đulkica Sakić se oglasila nakon vesti da je u zatvoru iznenada preminuo njen polubrat Rašid Sakić (45) i priznala da je u šoku zbog toga. Đulkica Sakić se oglasila nakon vesti da je u zatvoru iznenada preminuo njen polubrat Rašid Sakić (45) i… »
„Sumnjam da mi je sin otrovan, ne znam kako ću sa bolom“: Majka Rašida Sakića se oglasila nakon vesti o njegovoj smrti

„Sumnjam da mi je sin otrovan, ne znam kako ću sa bolom“: Majka Rašida Sakića se oglasila nakon vesti o njegovoj smrti

Nova 16.05.2023
Velida Milikić, prva supruga Sinana Sakića i majka njegovog najstarijeg sina Rašida, oglasila se nakon vesti da joj je sin preminuo u zatvoru. „Ne znam šta da vam kažem, teško mi je jako. Mlađi sin mi je javio pre 10 minuta da je Rašid preminuo… »
„Svako neka nosi svoj teret“: Ovako je Sinan govorio o sinu Rašidu, nije želeo ni da ga posećuje u bolnici

„Svako neka nosi svoj teret“: Ovako je Sinan govorio o sinu Rašidu, nije želeo ni da ga posećuje u bolnici

Nova 16.05.2023
Sin pevača Sinana Sakića, Rašid Sakić, preminuo je u zatvoru u 46. godini života. Između ostalog, osuđen je na 12 godina zatvora zbog ubistva Dragoljuba Despotovića u Loznici, u maju 2002. godine. Tada je pokušao da ubije i Radomira Lazića koji… »
"Kako je živeo, tako je i umro": Oglasio se polubrat Rašida Sakića - Alen: "Ne zanima me"

"Kako je živeo, tako je i umro": Oglasio se polubrat Rašida Sakića - Alen: "Ne zanima me"

Blic 16.05.2023
Sin pokojnog pevač Sinana Sakića Rašid Sakić iznenada je umro u zatvoru. Ovim povodom oglasio se njegov brat po ocu Alen, sa kojim najstariji Sinanov naslednik nije bio u dobrim odnosima. - Šta da kažem kad nismo bili u kontaktu. Ne zanima me. Kako… »
"Sumnjam da je otrovan": Oglasila se majka Rašida Sakića, Sinanova prva supruga van sebe: "Oduvek sam razmišljala najgore"

"Sumnjam da je otrovan": Oglasila se majka Rašida Sakića, Sinanova prva supruga van sebe: "Oduvek sam razmišljala najgore"

Blic 16.05.2023
Sin pokojnog Sinana Sakića, Rašid Sakić umro je u 45. godini u zatvoru u Sremskoj Mitrovici. Sada se ovim povodom oglasila njegova majka, Velida Mikilić, koja sumnja da je njen sin otrovan. - Ne znam šta da vam kažem, teško mi je jako. Mlađi sin… »
"Sumnjam da je moj sin Rašid otrovan" Majka Velida u suzama za Kurir: Osećala sam da će se nešto desiti! Crne slutnje

"Sumnjam da je moj sin Rašid otrovan" Majka Velida u suzama za Kurir: Osećala sam da će se nešto desiti! Crne slutnje

Kurir 16.05.2023
Majka Rašida Sakića Velida Milikić ne prestaje da plače za sinom koji je jutros preminuo u zatvoru u Sremskoj Mitrovici. U razgovoru za Kurir kaže da je mesecima strepila od najgorih vesti. - Ne znam šta da vam kažem, teško mi je jako. Mlađi sin… »
"Svako neka nosi svoj teret, ja ti neću doći": Sinan je Rašida u zatvoru posetio samo jednom - ovako je pričao o sinu

"Svako neka nosi svoj teret, ja ti neću doći": Sinan je Rašida u zatvoru posetio samo jednom - ovako je pričao o sinu

Mondo 16.05.2023
Sinan Sakić je u ispovesti 2017. godine govorio o sinu Rašidu Sakiću i tome koliko mu je teško palo što je osuđen za ubistvo svog druga. Sinan Sakić je u ispovesti 2017. godine govorio o sinu Rašidu Sakiću i tome koliko mu je teško palo što je… »
Višestruki povratnik, sestra ga prijavila za silovanje - ko je bio rašid Sakić? Sin slavnog pevača preminuo u zatvoru

Višestruki povratnik, sestra ga prijavila za silovanje - ko je bio rašid Sakić? Sin slavnog pevača preminuo u zatvoru

Mondo 16.05.2023
Rašid Sakić, sin pokojnog pevača Sinana Sakića, preminuo je u zatvorskoj ćeliji, a javnosti je ostao poznat po brojnim problemima koje je pravio. Rašid Sakić, sin pokojnog pevača Sinana Sakića, preminuo je u zatvorskoj ćeliji, a javnosti je… »
"Sumnjam da su ga otrovali": Majka Rašida Sakića u suzama, mesecima imala crne slutnje - Javio mi je mlađi sin...

"Sumnjam da su ga otrovali": Majka Rašida Sakića u suzama, mesecima imala crne slutnje - Javio mi je mlađi sin...

Mondo 16.05.2023
Majka preminulog Rašida Sakića, Velida, oglasila se nakon tragične vesti da je izgubila sina i otkrila kada su se poslednji put čuli. Majka preminulog Rašida Sakića, Velida, oglasila se nakon tragične vesti da je izgubila sina i otkrila kada su se… »
Oprostila mu sve: Prvo oglašavanje Đulkice nakon smrti brata, oprostila se od Rašida uz dva simbola

Oprostila mu sve: Prvo oglašavanje Đulkice nakon smrti brata, oprostila se od Rašida uz dva simbola

Kurir 16.05.2023
Rašid Sakić, sin pokojnog pevača Sinana Sakića, iznenada preminuo u zatvoru u Sremskoj Mitrovici. Kako su izjavili iz Uprave za izvršenje krivičnih sankcija, Sakićev naslednik se nije probudio iz sna. Na društvenoj mreži Instagram oglasila se i… »
"Svako neka nosi svoj teret, ja njegov neću" Ovako je Sinan pričao o sinu Rašidu! Sakić sina samo jednom posetio u zatvoru!

"Svako neka nosi svoj teret, ja njegov neću" Ovako je Sinan pričao o sinu Rašidu! Sakić sina samo jednom posetio u zatvoru!

Kurir 16.05.2023
Sinan Sakić za života je o sinu Rašidu Sakiću dao samo jednu veliku ispovest. Sinan je u pomenutom intervjuu iz 2017. godine priznao, kao što je uvek sve iskreno pričao, da je Rašida u zatvoru posetio samo jednom. Teško mu je palo to što mu je… »

Vesti dana »