Povezane vesti

„Ja podržavam Prajd u Beograd, podrži ga i ti“: Lorin je nakon prve pobede na Evroviziji poslala snažnu poruku Srbiji…

„Ja podržavam Prajd u Beograd, podrži ga i ti“: Lorin je nakon prve pobede na Evroviziji poslala snažnu poruku Srbiji…

Nova 16.05.2023
Lorin, predstavnica Švedske na ovogodišnjoj Evrovizji, ponovo je odnela pobedu na najprestižnijem muzičkom takmičenju na svetu i tako postala prva žena u istoriji koja je osvojila ovo takmičenje dva puta. Nakon što je pobedila prvi put, poslala je… »
Lorin je na prvoj pobedničkoj Evroviziji imala žestok okršaj sa Željkom Joksimovićem, naš pevač je umalo pretekao, a…

Lorin je na prvoj pobedničkoj Evroviziji imala žestok okršaj sa Željkom Joksimovićem, naš pevač je umalo pretekao, a…

Nova 16.05.2023
Lorin, predstavnica Švedske na ovogodišnjoj Evrovizji, ponovo je odnela pobedu na najprestižnijem muzičkom takmičenju na svetu i tako postala prva žena u istoriji koja je osvojila ovo takmičenje dva puta. Nakon što je pobedila prvi put, došla je… »
Sećate li se sakisa ruvasa? Grčki pevač zapalio evrovizijsku scenu: Njegov hit i dalje svi pevaju, a ovako sada izgleda!

Sećate li se sakisa ruvasa? Grčki pevač zapalio evrovizijsku scenu: Njegov hit i dalje svi pevaju, a ovako sada izgleda!

Mondo 16.05.2023
Sakis Ruvas 19 godina nakon ulešća na Evroviziji i dalje izgleda fantastično. Sakis Ruvas 19 godina nakon ulešća na Evroviziji i dalje izgleda fantastično. Sakis Ruvas predstavljao je Grčku na Evroviziji 2004. godine, a pesmu "Shake it" nema ko… »
Bez nje evrovizija ne može da se zamisli! Duška o anegdotama sa takmičenja, a onda šokirala: Mislila sam da će da me…

Bez nje evrovizija ne može da se zamisli! Duška o anegdotama sa takmičenja, a onda šokirala: Mislila sam da će da me…

Kurir 16.05.2023
Evrovizija u Srbiji ne može da se zamisli bez Duške Vučinić! Ovo je zaključak koji se stekao nakon neviđene panike gledalaca prilikom gafa u prvom polufinalu, kada nije mogao da se čuje glas čuvene komentatorke. Tad su svi pomislili da Duška… »

Vesti dana »