Повезане вести
Шапић: Одлучили смо да сачекамо са демонтажом старог Савског моста
ИндексОнлине 16.05.2023
БЕОГРАД – Градоначелник Београда Александар Шапић рекао је данас на да ће се сачекати са демонтажом старог Савског моста, јер је потребно да се уради и тунел, будући да без њега мост нема исту сврху. “Само са тунелом нови Савски… »
Шапић: Одлучили смо да сачекамо са демонтажом старог Савског моста
Еуроневс 16.05.2023
Градоначелник Београда Александар Шапић рекао је данас да ће се сачекати са демонтажом старог Савског моста, јер је потребно да се уради и тунел, будући да без њега мост нема исту сврху. "Само са тунелом нови Савски мост и… »
Шапић: Одлучили смо да сачекамо са демонтажом старог Савског моста
Инсајдер 16.05.2023
Градоначелник Београда Александар Шапић рекао је да ће се сачекати са демонтажом старог Савског моста, јер је потребно да се уради и тунел, будући да без њега мост нема исту сврху. "Само са тунелом нови Савски мост и… »
Вести дана »
Без воде у Београду: Овај део града данас ће бити без воде читав дан, од 8 ујутру па до 22 часа
Курир пре 4 минутајош 2 повезане
Студенти Правног факултета обележили годину дана од почетка блокаде овог факултета: Говор испред Председништва, подршка тужиоцима
Данас пре 4 сатијош 1 повезана
"За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката" Софронијевић: Врло је једноставна процедура
Блиц пре 8 сатијош 1 повезана





