Povezane vesti
Za njom svi uzdišu, a ona ubeđena da je ekstremno ružna: Jedna od najlepših žena progovorila - vodi borbu sa poremećajem
Mondo 16.05.2023
Megan Foks progovorila je o psihičkom poremećaju sa kojim se ceo život bori. Megan Foks progovorila je o psihičkom poremećaju sa kojim se ceo život bori. Veliki povratak jedne od najlepših žena sveta! Nakon skandala koji je prodrmao Holivud, a koji se… »
Megan Foks progovorila o poremećaju s kojim se bori godinama
N1 Info 16.05.2023
Megan Foks slovi za jednu od najlepših žena na svetu, no holivudska glumica otkrila je kako se ceo život bori sa psihičkim poremećajem koji joj narušava samopouzdanje. Foks je jedna od zvezda koja će se u kupaćem kostimu pojaviti u specijalu Sports… »
Vesti dana »
Evroposlanica Joveva: Srbija pod Vučićem videla samo nasilje i korupciju, vreme je za promenu
Beta pre 2 satajoš 31 povezana
Počela puna primena EES: Kolona na Batrovcima duža od dva kilometra, čekanje i do dva i po sata
RTV pre 2 satajoš 65 povezanih
IDF: U ratnom smo stanju, nema mira sa Hezbolahom; Iran: Pregovori sa SAD uslovljeni primirjem u Libanu
RTS pre 22 minutajoš 39 povezanih
"Platićete za ovo, ne tolerišem licemerje": Izrael izbacio Španiju iz ključnog tela za primirje, oglasio se Netanjahu
Mondo pre 27 minutajoš 24 povezane



