Povezane vesti
„Sajam knjiga – Književna zona“ od 17. do 20. maja
RTK 16.05.2023
Sajam knjiga „Književna zona“, 13. po redu u Kragujevcu, biće otvoren sutra u Pešačkoj zoni. Tokom pet dana trajanja manifestacije planirane su brojne promocije knjiga i druženje sa poznatim domaćim piscima. U slučaju loših vremenskih prilika promocije… »
Počinje SAJAM KNJIGA
InfoKG 16.05.2023
Sajam knjiga, prodajno-izložbena manifestacija pod nazivom "Književna zona", biće otvoren sutra u Pešačkoj zoni i trajaće do 20. maja, u vremenskom periodu od 9 časova do 21 sat. Ovaj sajam održava se u organizaciji Šumadija sajma, Ustanove kulture… »
Vesti dana »
Tramp: Gađaćemo iransku ključnu infrastrukturu ako ne prihvate ponuđeni sporazum
NIN pre 27 minutajoš 21 povezana
(Radarske slike) Otvorilo se nebo u Srbiji, kiša pada u Beogradu Ovi gradovi su sledeći na udaru: Građani budite na oprezu, najgore tek stiže
Blic pre 32 minutajoš 19 povezanih
Oglasili se studenti: Ni nakon izbacivanja lekara sa spiska, nisu bili čak ni blizu, Lekarska komora je slobodna - nezavisni kandidati i u Novom Sadu osvojili većinu glasova
Nova pre 12 minutajoš 10 povezanih
Danas je Pobusani ponedeljak: Evo kako se obeležava Vaskrs za mrtve i koje običaje treba poštovati
Nova pre 32 minutajoš 10 povezanih
Tošin bunar i Takovska ulica zatvorene za saobraćaj skoro do kraja aprila, radovi u toku
Newsmax Balkans pre 17 minutajoš 8 povezanih


