Povezane vesti

Gologu*e pevačice nam pričaju šta da radimo: Starleta isprozivala Nadicu Ademov - "Ja ni ne znam ko si ti"

Gologu*e pevačice nam pričaju šta da radimo: Starleta isprozivala Nadicu Ademov - "Ja ni ne znam ko si ti"

Mondo 17.05.2023
Tamara Đurić potkačila Nadicu Ademov u emisiji AmiG šou, pevačica joj nije ostala dužna. Tamara Đurić potkačila Nadicu Ademov u emisiji AmiG šou, pevačica joj nije ostala dužna Starleta Tamara Đurić gostovala je u emisiji Ognjena Amidžića… »
"Ne znam ni ko si ti" Tamara Đurić potkačila pevače u emisiji, trudna Nadica Ademov nije htela da ćuti! Prozivke uživo

"Ne znam ni ko si ti" Tamara Đurić potkačila pevače u emisiji, trudna Nadica Ademov nije htela da ćuti! Prozivke uživo

Kurir 17.05.2023
Pevačica Nadica Ademov, koja je, inače, u drugom stanju, imala je veoma neprijatnu situaciju sa Tamarom Đurić tokom emisije uživo. Nadici Ademov je zasmetalo što Tamara Đurić, kako je istakla, na svako malo "potkači" pevače, a kulminacija se… »
Drama u emisiji: "Ja ne znam ni ko si ti", trudna Nadica Ademov i Tamara Đurić ponižavale jedna drugu: "Celu noć nas…

Drama u emisiji: "Ja ne znam ni ko si ti", trudna Nadica Ademov i Tamara Đurić ponižavale jedna drugu: "Celu noć nas…

Blic 17.05.2023
Pevačica Nadica Ademov, koja je, inače, u drugom stanju, gostovala je sinoć u emisiji Ognjena Amidžića sa starletom Tamarom Đurić, a tokom emisije dogodila se veoma neprijatna situacija. Nadici Ademov je zasmetalo što Tamara Đurić, kako je… »
Pevačica u emisiji u 4.: Mesecu trudnoće "Muž nije iz Srbije", čeka dete sa milionerom - evo kako Nadica Ademov izgleda u…

Pevačica u emisiji u 4.: Mesecu trudnoće "Muž nije iz Srbije", čeka dete sa milionerom - evo kako Nadica Ademov izgleda u…

Blic 17.05.2023
Pevačica Nadica Ademov gostovala je sinoć u emisiji Ognjena Amidžića, pa je javnost videla kako izgleda u četvrtom mesecu trudnoće. - Devojčicu čekam, da. Nismo smislili još ime. Evo, Marija Mikić je sinu dala ime Milija, možda Emilija, eto… »
Marija Mikić došla u emisiju 10 dana posle porođaja: "Falila su mi druženja", evo kako pevačica sad izgleda (foto)

Marija Mikić došla u emisiju 10 dana posle porođaja: "Falila su mi druženja", evo kako pevačica sad izgleda (foto)

Blic 17.05.2023
Pevačica Marija Mikić pojavila se u emisiji Ognjena Amidžića nedelju i po posle drugog porođaja. Ona je otkrila da ju je voditelj nedavno zvao u emisiju, što ju je i te kako iznenadilo. - Dobro veče! Malo mi je falilo, javnost, posao, druženja… »

Vesti dana »