Povezane vesti

"Kako nas ucenjuju i zašto sam odbio da idem na SNS miting" - Nišlija svedoči "iznutra"

"Kako nas ucenjuju i zašto sam odbio da idem na SNS miting" - Nišlija svedoči "iznutra"

Južne vesti 17.05.2023
Gradskom upravom u Nišu od juče kruže spiskovi - ko ide na zakazani miting 26. maja. Jedna od radnica svedoči da svi koji su u poslednje 3 godine dobili bilo kakve ugovore, na određeno ili za stalno, moraju da idu, a sve to im se govori suptilno… »
Srbija: Autoprevoznik otkazao sve polaske na dan Vučićevog skupa

Srbija: Autoprevoznik otkazao sve polaske na dan Vučićevog skupa

Vreme 17.05.2023
Miting Autoprevozniku d.o.o. Čačak u Ivanjici za 26. maj su "rezervisani" svi autobusi, što će onemogućiti žiteljima ovog grada da tog dana koriste njegove usluge koje ne podrazumevaju dolazak na skup u Beograd. Veliki kontramiting za koji se Srpska… »
„Ne prodaju se karte“: Autoprevoz Čačak otkazao vožnje na dan Vučićevog kontramitinga FOTO

„Ne prodaju se karte“: Autoprevoz Čačak otkazao vožnje na dan Vučićevog kontramitinga FOTO

Nova 17.05.2023
Dok traju pripreme za organizaciju velikog kontramitinga SNS koji je zakazan za 26. maj, deo autoprevoznika već je otkazao putnicima polaske za ovaj datum. Autoprevoz d.o.o Čačak u Ivanjici otkazao je sve polaske za 26. maj, datum kada je planiran… »
„Znate šta, ide se za Beograd, pa ti vidi, ti si na ugovoru”

„Znate šta, ide se za Beograd, pa ti vidi, ti si na ugovoru”

N1 Info 17.05.2023
Politički pritisci na građane koje stranke vrše intenziviraju se ne samo pred izbore, već uoči skoro svakog partijsko-političkog skupa. To potvrđuje i iskustvo građanina, zaposlenog u javnom preduzeću po ugovoru na određeno vreme, s kojim je tim… »
Detaljan vodič za sve koje ucenjuju da idu na Vučićev kontramiting: Kako da ih odbijem, a da ne mogu da mi se osvete

Detaljan vodič za sve koje ucenjuju da idu na Vučićev kontramiting: Kako da ih odbijem, a da ne mogu da mi se osvete

Nova 17.05.2023
Nakon što su nezadovoljni građani izašli na “Protest protiv nasilja”, predsednik Srbije Aleksandar Vučić odlučio je da organizuje kontramiting. S obzirom na to da je Vučić skup najavio kao “najveći koji je ikada bio u Srbiji”, očekivano… »
Ispovest: Kako me ucenjuju da idem na miting 26. maja

Ispovest: Kako me ucenjuju da idem na miting 26. maja

Vreme 17.05.2023
Politika Politički pritisci na birače ne dešavaju se samo uoči izbora. Kako izgledaju ti pritisci, prenosi jedan građanin zaposlen u javnom preduzeću po ugovoru na određeno vreme, s kojim je razgovarao tim Crte dan nakon što je predsednik Srbije… »
Naprednjaci nude pare, slobodan dan, hranu i piće. Ako ih odbiješ – počinju ucene: Sve o Vučićevom kontramitingu kojim…

Naprednjaci nude pare, slobodan dan, hranu i piće. Ako ih odbiješ – počinju ucene: Sve o Vučićevom kontramitingu kojim…

Nova 17.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je za 26. maj "najveći skup u istoriji Srbije". Organizacija kontramitinga usledila je nakon masovnih protesta građana koji su izašli na ulice nezadovoljni atmosferom i sveprisutnom nasilju u društvu. Do… »
Radnike "pritiskaju" i ucenjuju da idu na SNS miting 26. maja: Da li i koje opcije imaju?

Radnike "pritiskaju" i ucenjuju da idu na SNS miting 26. maja: Da li i koje opcije imaju?

Radio 021 17.05.2023
Svakodnevno se vrši pritisak na radnike javnih preduzeća da dođu na skup SNS 26. maja u Beogradu, upozorila je organizacija Crta. Zakon je nedvosmisleno na strani radnika, ali treba imati u vidu da mnogi zaposleni nose rizik da iako su zaštićeni… »
Šta možete da uradite ukoliko vas poslodavac prisiljava da idete na miting SNS

Šta možete da uradite ukoliko vas poslodavac prisiljava da idete na miting SNS

Glas Zaječara 17.05.2023
Zakon je nedvosmisleno na strani radnika, ali treba imati u vidu da mnogi zaposleni nose taj rizik da iako su zaštićeni formalno, ne mogu da se zaštite i faktički, kaže za portal N1 stručnjak za radno pravo Mario Reljanović, komentarišući… »
Šta možete da uradite ukoliko vas poslodavac prisiljava da idete na miting SNS

Šta možete da uradite ukoliko vas poslodavac prisiljava da idete na miting SNS

N1 Info 17.05.2023
Zakon je nedvosmisleno na strani radnika, ali treba imati u vidu da mnogi zaposleni nose taj rizik da iako su zaštićeni formalno, ne mogu da se zaštite i faktički, kaže za portal N1 stručnjak za radno pravo Mario Reljanović, komentarišući… »

Vesti dana »