Povezane vesti

Advokat Tim Parlatore napustio Trampov pravni tim

Advokat Tim Parlatore napustio Trampov pravni tim

Politika 17.05.2023
VAŠINGTON – Advokat Tim Parlatore, koji je zastupao bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa u dve istrage američkog ministarstva pravde, koje vodi specijalni tužilac Džek Smit, izjavio je danas da je napustio Trampov pravni tim. Parlatore nije… »
Advokat Parlatore napustio Trampov pravni tim: Ministarstvo pravde postupa "nepropisno"

Advokat Parlatore napustio Trampov pravni tim: Ministarstvo pravde postupa "nepropisno"

Blic 17.05.2023
Advokat Tim Parlatore, koji je zastupao bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa u dve istrage američkog ministarstva pravde, koje vodi specijalni tužilac Džek Smit, izjavio je danas da je napustio Trampov pravni tim. Parlatore nije naveo razlog… »
Oštra kritika na račun FBI-ja zbog istrage o Trampu i Rusiji

Oštra kritika na račun FBI-ja zbog istrage o Trampu i Rusiji

Novi magazin 17.05.2023
Uprkos oštrim kritikama koje je specijalni savetnik Džon Duram uputio američkom Federalnom istražnom birou (FBI) zbog istrage o vezama Donalda Trampa i Rusije, njegov izveštaj je otkrio malo toga novog o toj istrazi, pišu svetski mediji navodeći da… »
Neumoran, agresivan i izbegava medije: Ko je Džon Duram, koji je istraživao veze Trampa i Rusije?

Neumoran, agresivan i izbegava medije: Ko je Džon Duram, koji je istraživao veze Trampa i Rusije?

Danas 17.05.2023
Specijalni advokat/savetnik Džon Duram zaključio je da FBI nikada nije trebalo da pokrene potpunu istragu o vezama između kampanje Donalda Trampa i Rusije tokom izbora 2016. To stoji u izveštaju od skoro 300 strana koji je tokom tri godine sastavljao… »
Oštra kritika FBI-ja zbog istrage o Trumpu i Rusiji

Oštra kritika FBI-ja zbog istrage o Trumpu i Rusiji

Slobodna Evropa 17.05.2023
Uprkos oštrim kritikama koje je specijalni savetnik Džon Duram (John Durham) uputio američkom Federalnom istražnom birou (FBI) zbog istrage o vezama Donalda Trampa (Trump) i Rusije, njegov izveštaj je otkrio malo toga novog o toj istrazi. Rezultati… »

Vesti dana »