Povezane vesti

(Video) Iznenađenje uz vatromet: Đani oduševio Slađu za godišnjicu braka, dobila romantičan poklon, a reči pesme govore…

(Video) Iznenađenje uz vatromet: Đani oduševio Slađu za godišnjicu braka, dobila romantičan poklon, a reči pesme govore…

Blic 17.05.2023
U porodici Trajković nedavno su se odigrali posebni događaji koji su doneli radost i slavlje. Marko Trajković, sin poznatog folkera Radiše Trajkovića Đanija, stupio je u brak sa svojom voljenom Minjom. Venčanje je bilo svečano i veličanstveno… »
Od ove cifre se pada u nesvest: Đani okupio estradu na svadbi sina, a evo koliko su novca mladenci dobili

Od ove cifre se pada u nesvest: Đani okupio estradu na svadbi sina, a evo koliko su novca mladenci dobili

Nova 17.05.2023
Estrada nije štedela. Radiša Trajković Đani u ponedeljak je oženio i svog drugog sina Marka koji je već duže vreme u zajednici sa Minjom sa kojom ima sina, a mlada je ponovo u blagoslovenom stanju. Slađa i Đani ovom prilikom su okupili estradu, a… »
ĐANI PRIREDIO ŠOK IZNENAĐENJE ZA slađu: Još jedno slavlje kod Trajkovića, ne prestaje veselje, a tek poruku koju joj je…

ĐANI PRIREDIO ŠOK IZNENAĐENJE ZA slađu: Još jedno slavlje kod Trajkovića, ne prestaje veselje, a tek poruku koju joj je…

Kurir 17.05.2023
Radiša Trajković Đani pre dva dana je oženio svog mlađeg sina Marka. Marko je sa svojom izabranicom Minjom stao na ludi kamen, a Đani i njegova supruga Slađa upriličili su im gala slavlje u poznatom prestoničkom restoranu, gde se okupilo pola… »
Od cifre će vam se zavrteti u glavi: Evo koliko para je Đanijev sin dobio na svadbi: Estrada u koverte stavljala 200 i 1.000…

Od cifre će vam se zavrteti u glavi: Evo koliko para je Đanijev sin dobio na svadbi: Estrada u koverte stavljala 200 i 1.000…

Blic 17.05.2023
Radiša Trajković Đani priredio je gala svadbu za svog sina Marka i njegovu izabranicu Minju u jednom prestoničkom restoranu. Gotovo cela estrada bila je na svadbi, a mahom su za svog kolegu odrešili kesu, te kao poklon doneli koverte sa evrima. Kako… »
Ja sam stavio 200 u kovertu, a koleginica 400: Đanijev sin zaradio 150.000 evra na svadbi - "Ima i stipsi"

Ja sam stavio 200 u kovertu, a koleginica 400: Đanijev sin zaradio 150.000 evra na svadbi - "Ima i stipsi"

Mondo 17.05.2023
Pevač koji je prisustvovao venčanju Marka Trajkovića, sina Đanija i Slađe Trajković, otkrio i koliko je novca dobila muzika. Pevač koji je prisustvovao venčanju Marka Trajkovića, sina Đanija i Slađe Trajković, otkrio i koliko je novca dobila… »
Trajkovići imali 500 zvanica: Estrada se nije obrukala, u koverte stavljali 200 € i 1.000 €! Đanijev sin se opario za…

Trajkovići imali 500 zvanica: Estrada se nije obrukala, u koverte stavljali 200 € i 1.000 €! Đanijev sin se opario za…

Kurir 17.05.2023
Sin Radiše Trajkovića Đanija Marko i njegova supruga Minja zaradili su 150.000 evra na svadbi! Folkerov naslednik i njegova izabranica imali su 500 zvanica na veselju, a svi redom su im poklonili koverte. Par se venčao juče u Hramu Svetog Save, a… »

Vesti dana »