Povezane vesti

Švarceneger završio sa ulogom Terminatora

Švarceneger završio sa ulogom Terminatora

Politika 17.05.2023
Glumac Arnold Švarceneger izjavio je da je završio sa ulogom Terminatora u istoimenom holivudskom filmskom serijalu. „Franšiza nije gotova. Ja jesam. Dobio sam poruku jasnu i glasnu da svet želi da se ide dalje sa drugačijim temama kada je u… »
Švarceneger završio sa ulogom Terminatora

Švarceneger završio sa ulogom Terminatora

Vesti online 17.05.2023
Glumac Arnold Švarceneger izjavio je da je završio sa ulogom Terminatora u istoimenom holivudskom filmskom serijalu. – Franšiza nije gotova. Ja jesam. Dobio sam poruku jasnu i glasnu da svet želi da se ide dalje sa drugačijim temama kada je u… »
Švarceneger završio sa ulogom Terminatora

Švarceneger završio sa ulogom Terminatora

Dnevnik 17.05.2023
LOS ANĐELES: Glumac Arnold Švarceneger izjavio je da je završio sa ulogom Terminatora u istoimenom holivudskom filmskom serijalu. "Franšiza nije gotova. Ja jesam. Dobio sam poruku jasnu i glasnu da svet želi da se ide dalje sa drugačijim temama kada… »
Švarceneger: Završio sam sa Terminatorom, poslednja dva filma nisu bila dobra

Švarceneger: Završio sam sa Terminatorom, poslednja dva filma nisu bila dobra

Radio 021 17.05.2023
Glumac Arnold Švarceneger izjavio je da je završio sa ulogom Terminatora u istoimenom holivudskom filmskom serijalu. "Franšiza nije gotova. Ja jesam. Dobio sam poruku jasnu i glasnu da svet želi da se ide dalje sa drugačijim temama kada je u pitanju… »
"I will not be back": Švarceneger više veće snimati "Terminatora", dva nastavka je posebno kritikovao

"I will not be back": Švarceneger više veće snimati "Terminatora", dva nastavka je posebno kritikovao

Telegraf 17.05.2023
"Dobio sam poruku jasno i glasno da svet želi da nastavi sa drugom temom kada je u pitanju Terminator", rekao je glumac. Arnold Švarceneger je kritikovao nastavke Terminatora "Genisys" i "Dark Fate", rekavši da nisu dobro napisani. Glumac, koji je… »

Vesti dana »