Povezane vesti

Džoni Dep u Kanu: Ne treba mi više Holivud

Džoni Dep u Kanu: Ne treba mi više Holivud

Politika 17.05.2023
KAN – Glumac Džoni Dep izjavio je danas u Kanu da mu više ne treba Holivud. Od Depa je zbog optužbi za navodno zlostavljanje bivše supruge zatraženo da se povuče iz franšize „Harija Potera” „Fantastične zveri”, a sada je rekao da nije… »
Veliki povratak Džonija Depa glumi, sedmominutni aplauz za film "Jeanne Du Barry": Ipak, kritika je bila oštra

Veliki povratak Džonija Depa glumi, sedmominutni aplauz za film "Jeanne Du Barry": Ipak, kritika je bila oštra

Telegraf 17.05.2023
Lep prijem za poznatog glumca na Kanskom filmskom festivalu. Džoni Dep vratio se glumi nakon suđenja sa bivšom suprugom Amber Herd, gde je oslobođen optužbi za nasilje u porodici. Novi početak imao je u filmu "Jeanne Du Barry", gde je glumio kralja… »
Zašto se Džoni Dep rasplakao na festivalu u Kanu

Zašto se Džoni Dep rasplakao na festivalu u Kanu

RTS 17.05.2023
Džoni Dep je završio u suzama nakon što je film u kome glumi kralja Francuske Luja Petnaestog, naišao na više nego topao prijem kod publike Kanskog festivala. Video koji je podeljen na društvenim mrežama prikazuje vidno dirnutog Depa tokom… »
Džoni Dep dobio ovacije u Kanu za ulogu Luja XV u filmu "Žana di Bari"

Džoni Dep dobio ovacije u Kanu za ulogu Luja XV u filmu "Žana di Bari"

Dnevnik 17.05.2023
KAN: Glumac Džoni Dep dobio je sedmominutne ovacije na Filmskom festivalu u Kanu za film ''Žana di Bari'', u kojem glumi francuskog kralja Luja XV. Topla dobrodošlica u Kanu u utorak dirnula je Depa i izazvala suze, objavio je Si-En-En. ''Žana di… »
Džoni Dep u Kanu: Ne treba mi više Holivud

Džoni Dep u Kanu: Ne treba mi više Holivud

N1 Info 17.05.2023
Glumac Džoni Dep izjavio je u Kanu da mu više ne treba Holivud. Od Depa je zbog optužbi za navodno zlostavljanje bivše supruge zatraženo da se povuče iz franšize „Harija Potera“ „Fantastične zveri“, a sada je rekao da nije zainteresovan za… »
Džoni Dep u Kanu: Ne treba mi više Holivud

Džoni Dep u Kanu: Ne treba mi više Holivud

Večernje novosti 17.05.2023
GLUMAC Džoni Dep izjavio je danas u Kanu da mu više ne treba Holivud. Foto: AP Od Depa je zbog optužbi za navodno zlostavljanje bivše supruge zatraženo da se povuče iz franšize "Harija Potera" "Fantastične zveri", a sada je rekao da nije… »
Pojavio se snimak: Džoni Dep pustio suzu tokom sedmominutnih ovacija na Kanskom festivalu

Pojavio se snimak: Džoni Dep pustio suzu tokom sedmominutnih ovacija na Kanskom festivalu

Telegraf 17.05.2023
Glumac uživa u Kanu. Džoni Dep doživljava renesansu nakon što je izašao kao pobednik posle suđenja sa bivšom suprugom Amber Herd, pri čemu su odbačene protiv njega za porodično nasilje. Glumac je ponovo počeo da glumi, dobio angažman u filmu… »

Vesti dana »